Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 2 žmonės

Atgal Puodelis 0,3 L Birdie rausvas | pink

Prekės kodas: 6411923671811
Dizaino legenda Oiva Toikka perkėlė savo vaizduotę į visus savo kūrinius. Iittala švenčia jo kūrybiškumą pristatydama „Oiva Toikka Collection“ puodelius, kurie yra serijos „The Curious Mind of Oiva Toikka“ dalis. Įkvėptas Toikka, kiekvienas puodelis leidžia naujai išreikšti savo asmenybę prie kavos, arbatos ar visur, kur veda Jūsų kūrybiškumas. Ryškūs puodelių raštai demonstruojami ant klasikinės „Teema“ 0,3 l puodelio formos. Rožinis „Oiva Toikka Collection“ paukščio puodelis – žaisminga detalė. Puodeliai puikiai dera su „Kartio“, „Kastehelmi“ ir „Teema“ indais. Surinkite visą rinkinį. Tai puiki gimtadienio ar įkurtuvių dovana.
22.90 €
Klausti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal