Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Kivi

Heikki Orvola 1988

Šie mažučiai, spalvoti šviesos brangakmeniai sukurti tik dėka "Iittala" gilaus stiklo pažinimo. Stiklo spalvos ir storis išryškina spindesį, nes sustiprina liepsnelių mirgėjimą. Plati spalvų paletė leidžia susikurti savo derinius įvairioms progoms ir bet kuriuo metų laiku.

Paprasto stiliaus, aiškios formos ir linijų bei įvairiausių spalvų. Kivi, tai žvakidė, kuri ras vietą Jūsų namuose ir puikiai atrodys ištisus metus. Kiekvienas gali atrasti savo mėgstamiausią spalvą ar jų kombinaciją. Gražiausiai šios kolekcijos kūriniai atsiskleidžia naudojant juos kompozicijoje ar keletą vienu metu, vienoje vietoje, kadangi pagrindinė kolekcijos idėja - komunikacija ir bendrumas. Tai dar viena priežastis, kodėl kolekcija tokia įvairi spalvomis - ji pritaikyta įvairaus amžiaus žmonėms. Dėl spalvų įvairovės palengvėja ir pritaikymas namų interjere: ant židinių, palangių, kavos stalelio, ant vaišių ar darbo stalo, vonios kambaryje ar kitur.

Spalvos dažniausiai esti sodrios, intensyvios, ryškios ir unikalios. Taigi, jei mėgstate atsinaujinti interjerą sezoniškai pagal metų laikus, tai puiki priemonė lengvai įnešti pavasarinio dvelksmo, vasariško ryškumo, rudens prigesinto ir švelnaus meilumo ar žiemos ramybės į savo namus. 
Visos spalvos (.pdf)


series-iittala-kivi-1.jpg

Kivi

Eiliškumas
Prekių puslapyje: