Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal F X I žirklės 21 cm Taika baltos | white

Prekės kodas: 1071439
Pažįstamų Fiskars žirklių funkcionalumas puikiai dera su stebuklingu Klauso Haapaniemi sukurtu raštu. Baltos spalvos Taika raštas paverčia žirkles įdomia interjero detale. Universalių žirklių nerūdijančio plieno ašmenys garantuoja ilgalaikį kirpimo efektyvumą. Ergonomiškas dizainas ir lengvas žirklių svoris užtikrina patogumą atliekant kirpimo darbus. Kiekvienos žirklių poros kirpimo našumas buvo išbandytas rankomis, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą. Pagaminta Billnäs mieste, Suomijoje, su daugiau nei 365 metų meistriškumu. Žirklės galima plauti indaplovėje.
28.99 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal