Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Dubuo 262x50 mm baltas | white

Prekės kodas: 6411923677936
Architektas Alvaras Aalto sukūrė Aalto kolekciją 1936 m. Ji laimėjo auksą Karhula Iittala stiklo konkurse, todėl 1937 m. tapo Paryžiaus pasaulinės parodos kūriniu. Jos organinės formos liejasi laisvai, kaip vanduo tyvuliuotų ežere. Kolekcija tapo visame pasaulyje pripažintu modernaus skandinaviško dizaino simboliu. Aalto 262x50 mm dubuo atitinka originalią XX a. ketvirtojo dešimtmečio formą, o funkcionalus jo dydis tinka ir šiuolaikiniam gyvenimo būdui. Ideali detalė namų dekoravimui, asmeninių daiktų demonstravimui ar skanėstų, pavyzdžiui, šokolado, patiekimui. Nesenstanti balta spalva yra viena iš originalių kolekcijos spalvų.
349.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal