Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Stilingos vestuvių dovanų idėjosVasarą prasideda vestuvių maratonas. Su kvietimu į vestuves gauname ir užduotį išrinkti dovaną jaunavedžiams. Parengėme jums stilingiausių vestuvių dovanų sąrašą, kurios jauniesiems ilgai primins apie šią gražią dieną.

1. Rafinuotai porai.

   

Alvar Aalto Collection

Vaza 160 mm, skaidri
 
129.00 €


Lantern
Žvakidė 600 mm, skaidri
210.00 € 


Leimu
Šviestuvas 380 x 250 mm, pilkas
540.00 €
Išskirtinį ir modernų dizainą mėgstančiai porai dovanokite vazą iš Alvar Aalto kolekcijos. Suomių dizaineris niekuomet neatskleidė savo vizijos, kaip turėtų būti naudojamos jo sukurtos ir jau ikoniškomis tapusios vazos. Galbūt dėl šios neribotos laisvės interpretacijoms 1937 m. pirmą kartą Paryžiaus mugėje pristatyti kūriniai yra populiarūs ir šiandien.

Dar viena su A. Aalto vazomis galinti konkuruoti staigmena – namų šilumą ir jaukumą saugančios Hari Koskinen žvakidės.

Bei dizainerio Magnus Pettersen sukurtos pilkšvų ir vario atspalvių stalinės lempos „Leimu“, kurias uždegsite nusileidus saulei ir užtraukę užuolaidas. Miegamajam ar poilsio kambariui „Leimu“ suteiks paslaptingumo ir ramybės pojūtį.

  2. Valgomojo estetikos puoselėtojų porai.

IITTALA X Issey Miyake“ kolekcijos valgomojo reikmenys – tai naujas puslapis Skandinavijos ir Azijos dizaino istorijoje. Šie indai turi galią pasėti harmoniją bet kuriuose namuose.

Elegantiška, tyra ir šviežia kaip rytas Skandinavijoje Oiva Toikka „Kastehelmi“ kolekcija yra įkvėpta gamtos. Šiai kolekcijai priklausantys reikmenys turi plačią spalvų paletę ir yra dekoruoti rasos lašelius menančiomis stiklo struktūromis.
kastehelmi_tumbler_30_cl_ultramarineblue.jpg
kastehelmi_plate_248mm_ultramarineblue.jpg 


Kastehelmi

Tortinė 315 mm, skaidri
60.00 €


Kastehelmi
Stiklinė 300 ml 4 vnt. ultramarino mėlyna

46.90 €


Kastehelmi

Lėkštė 248 mm ultramarino mėlyna

34.90 €

Tortinė pyragams, pyragaičiams, šokoladui ar vaisiams, kaip ir bet kokiam kitam gardžiam maistui. Kastehelmi“ kolekcijos rinkiniai patogiai supakuoti dėžutėse ir paruošti dovanoti. Puikiai derės kiekvienuose namuose.  Ne tik elegantiškai atrodančios, tačiau ir labai praktiškos "Kastehelmi" lėkštės puikiai tarnaus naujuose namuose. Galite nesibaiminti, kad stiklas greitai susibraižys ar sutruks nuo karščio.

Rekomenduojame ir visuomet praktiškas bei naudingas dovanas: Alfredo Häberli „Essence“ taures vynui, stalo įrankių komplektą „Piano“, Björn Dahlström kurtą trijų dalių puodų rinkinį „Tools“.

iittala_com-product_page_460px-template.jpg


Essence
Taurė raudonam vynui 450 ml, 2 vnt. 
30.00 €


Piano
24 vnt stalo rinkinys
360.00 €

 


Sarpaneva
Ketaus puodas 3,0 L
209.00 € 

3. Namų dekoravimą įsimylėjusiai porai.

Ilkka Suppanen sukurtas šeimos židinys „Kaasa“ atspindi ir mūsų, lietuvių, tuoktuvių tradicijas. Senovinių švyturių įkvėptas šiuolaikinis ugniakuras galėtų būti solidi, bet tuo pačiu ir simboliška tėvų dovana naują šeimą sukūrusiems vaikams. Norint dovaną padaryti dar asmeniškesne galima ant židinio išgraviruoti svarbius žodžius.

kaasa tealight candl.h. 141x115mm grey.jpg  
Iittala
Kaasa
 

 

Iittala
Vakka
Iittala
Kerros 
Iittala
Kuukuna 

4. Paukščių mylėtojams.

Kiekvienas Oiva Toikka sukurtas ir iš stiklo pūstas paukštis yra unikalus bei turi skirtingą asmenybę. 2015 m. šie paukščiai buvo viena populiariausių vestuvių dovanų. Suomijos prezidentas tokį paukštuką sutuoktuvių proga įteikė Švedijos karališkajai porai Karlui Philipui ir Sofijai. Jei jūs esate kviečiami į vestuves, pasveikinti naujai susituokusią porą galite lygiai taip pat karališkai.

birds_by_toikka_kiuru_annual_bird_2017.jpg  
Iittala
Birds by Toikka
Iittala
400.00 €
Iittala
Birds by Toikka
Iittala
Birds by Toikka

5. Dovanų kuponai visada gera idėja. 

Jei gerai nepažįstate jaunųjų ar nežinote jų skonio, padovanokite dovanų kuponą – tegu jie patys išsirenka, ko jiems labiausiai reikia.