Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Kovo 8-oji – Tarptautinė moters diena, nudžiuginkite savo brangiausiąją


Yra dienų, kai žodžių ir net gėlių būna per maža, būtent tokia yra Kovo 8-oji. Na, o išrinkti dovaną yra sunku, o nustebinti moterį yra tikras iššūkis. Kad palengvintume jūsų dalią, siūlome keletą dovanų idėjų iš „Iittala“  parduotuvės asortimento, kurios tiks jūsų artimiausioms šios šventės proga.

  1. Gėlės Kovo 8-ąją graži bet ir nuspėjama tradicija, tačiau ir viena pakeista detalė gali sukurti malonų siurprizą. Siūlome nustebinti brangiąsias ir gėlių puokštę pamerkti į naują „Alvar Aalto“ vazą. Iš plačios spalvų paletės ir universalių dydžių tikrai išsirinksite bent vieną rankų darbo kūrinį tinkantį jūsų namams.
  2. Padovanokite nepamirštamą vakarą. Pasirūpinkite skania vakariene žvakių šviesoje, sklindančioje iš įspūdingų „Lantern“ žvakidžių. Ši Harri Koskinen interjero detalė sukuria ne tik ore sklandančios ugnies iliuziją, bet kartu ir išskirtinį jaukumą.  Jūsų dėmesys  ir pastangos garantuotai sulauks mažų mažiausiai susižavėjimo.
  3. Na, o toms, kurios niekada neatsisako deserto, įteikite „Ultima Thule“ kolekcijos dubenį, pripildytą mėgstamiausių jos saldumynų. Toks dizainerio Tapio Wirkkala kūrinys, atkartojantis tirpstančio ledo struktūrą, puikiai tiks šios pirmosios pavasario šventės proga.
  4. Tos, kurios mėgsta puoštis bus sužavėtos universalia „Vitriini“ stikline dėžute, kurią galės panaudoti papuošalams eksponuoti. Moteris, pasitelkusi beribę fantaziją, lengvai sukurs asmeninę mozaiką iš įvairių spalvų ir dydžių dėžučių, o kartu ir pagyvins namų dekorą.

Kiekviena moteris yra skirtinga, tačiau jos turi šį tą bendro – visos  nuolat rūpinasi namų jaukumu ir dievina dovanas! „Iittala“ parduotuvėje rasite įvairiapusių dizaino kūrinių ir unikalių interjero detalių, kurios gali tapti puikiomis dovanomis jūsų brangiausioms.