Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Gera dovana tėčiui

Gera dovana tėčiui

Artėja tėvo diena, palepinkite savuosius maloniomis dovanomis. Atrinkome dovanų sąrašą, kurios tikrai pradžiugins jūsų mylimus tėčius.

 1. Tėčio laikrodis, sąsagos ir kiti jo brangūs aksesuarai verti būti saugomi ir eksponuojami rafinuotoje, stiklinėje Vitriini dėžutėje. 
     
 2. Viskio degustacija.
  Padovanokite tėčiui pažintį su šiuo prabangiu gėrimu ir jo skoniais. Prie dovanos galite pridėti Ultima Thule taurių rinkinį. Po šių indų sukūrimo avialinijų bendrovė „Finnair“ pradėjo juos naudoti atlantinių verslo klasės skrydžių Helsinkis–Niujorkas metu. Iki šiol skrendant šiuo reisu tauriu gėrimu galima mėgautis būtent iš šių taurių.
 3. Tėčiui, kuris turi viską  – lauko gėlės,  pamerktos geometrinių formų Ruutu vazoje pripildys namus gaivos, o tėtis bus pamalonintas dėmesiu.
 4. Dovana, skirta tėčio kolekcijai. 
  Jei jūsiškis priklauso kolekcionieriams, tuomet jums nebus sunku išrinkti dovaną iš Oiva Toikka paukščių kolekcijos. Dizaineris sukūrė daugiau kaip 400 paukščių per pastaruosius keturiasdešimt metų. Kiekvienas paukštis yra pučiamas atskirai, todėl jis toks pat unikalus kaip ir jo būsimas šeimininkas.
 5. Dovana gurmanui.
  Jei jūsų tėtis yra aistringas, drąsus maisto žinovas, kuriam nebaisūs jokie iššūkiai, o gaminimas jam prilygsta kūrybiniam procesui. Jam tikrai patiks ketaus katilas Sarpaneva, kuris – skirtas maistui gaminti, tačiau nė kiek ne mažiau patrauklus patiekti į stalą. Jame tikrai pavyks pagaminti velniškai gerą elnienos troškinį. Šie ketaus ir emalės kombinacijos puodai yra ilgaamžiai, naudojami tiek ant viryklės, orkaitėse, tiek ir ant laužo.