Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Gera dovana tėčiui

Gera dovana tėčiui

Artėja tėvo diena, palepinkite savuosius maloniomis dovanomis. Atrinkome dovanų sąrašą, kurios tikrai pradžiugins jūsų mylimus tėčius. Tėvo dienos proga atrinktoms prekėms -25% nuolaida, pasiūlymas galioja nuo 2020-06-01 iki 2020-06-07.

 1. Tėčio laikrodis, sąsagos ir kiti jo brangūs aksesuarai verti būti saugomi ir eksponuojami rafinuotoje, stiklinėje Vitriini dėžutėje. 
     
 2. Viskio degustacija.
  Padovanokite tėčiui pažintį su šiuo prabangiu gėrimu ir jo skoniais. Prie dovanos galite pridėti Ultima Thule taurių rinkinį. Po šių indų sukūrimo avialinijų bendrovė „Finnair“ pradėjo juos naudoti atlantinių verslo klasės skrydžių Helsinkis–Niujorkas metu. Iki šiol skrendant šiuo reisu tauriu gėrimu galima mėgautis būtent iš šių taurių.
 3. Dovana gurmanui.
  Jei jūsų tėtis yra aistringas, drąsus maisto žinovas, kuriam nebaisūs jokie iššūkiai, o gaminimas jam prilygsta kūrybiniam procesui. Jam tikrai patiks ketaus katilas Sarpaneva, kuris – skirtas maistui gaminti, tačiau nė kiek ne mažiau patrauklus patiekti į stalą. Jame tikrai pavyks pagaminti velniškai gerą elnienos troškinį. Šie ketaus ir emalės kombinacijos puodai yra ilgaamžiai, naudojami tiek ant viryklės, orkaitėse, tiek ir ant laužo. 


 4. Klasikos mėgėjui. 50 ųjų dvasia alsuojančio dizaino taurės Aarne
  Šis formoje pūsto stiklo gaminys iš esmės nubrėžė šeštojo dešimtmečio pagrindinių stiklo gaminių kryptį. Stiklo dizaineris ir taikomojo meno atstovas Göran Hongell buvo vienas iš suomiškojo stiklo tradicijų kūrėjų. Už savo formoje pūsto stiklo gaminių liniją Aarne 1954 m. Milano trienalėje jis buvo apdovanotas aukso medaliu.

 5. Collective Tools

  Unikalus įrankių rankenos modelis suteiks ypatingo išskirtinumo ir malonumo jais naudojantis. Puiki dovana mėgstantiems gaminti ir ypač vyrams! Stiprus ir tvirtas dizainas privers pakeisti nuomonę apie virtuvę net mažai joje besilankantiems.

iittala Collective Tools Collection | eBay