Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Idėjos Velykų dekoruiElegantiškos Velykos jūsų namuose su iittala

Velykos pati spalvingiausia pavasario šventė, leidžianti mėgautis pakilia nuotaika puošiant namus ir dekoruojant vaišių stalą. Žavūs indai, vazos ir dekoracijos pagyvina namų atmosferą ir puikiai tinka kaip dovana draugui ar mylimam žmogui. Paruošėme jums kelis patarimus, kurie padės sukurti nuostabų Velykų stalo dekorą, papuošti namus ir išsirinkti gražiausias pavasariškas dovanas.

Velykų stalo dekorui

Stiklinė 210 ml 2 vnt. lino | linen
Lėkštė 21cm balta | white
16 vnt. stalo įrankių rinkinys
 
Kartio
Stiklinė 210 ml 2 vnt. lino |
Teema
Lėkštė 21cm balta | white
Citterio 98
16 vnt. stalo įrankių rinkinys
Lėkštė 27 cm Puodelis 0,3L pudros | powder Dubuo 0,6 L
Taika Siimes
Lėkštė 27 cm
Teema
Puodelis 0,3L pudros | powder
Taika Siimes
Dubuo 0,6 L

Lengvai ir greitai sukurkite išskirtinį Velykų stalo dekorą

Iittala indai yra elegantiškas pasirinkimas tiek kasdieniam, tiek šventiniam vaišių stalui. Drąsiai derinkite įvairius indus pagal savo skonį. Vienspalvis ansamblis ar žydintis spalvomis stalo dekoras – abu sprendimai puikiai tiks Velykoms! Tarp išskirtinių „Iittala stalo gaminių rasite ir nesenstančių dovanų idėjų.

Subtiliai gražūs ir patvarūs Kastehelmi kolekcijos indai, puošti stiklo lašeliais, tiks klasikiniam stalui. Dizainerio Oiva Toika sukurtos stiklo karoliukų eilutės gražiai atspindi šviesą ir kuria šventinę nuotaiką. Kastehelmi kolekciją sudaro praktiški, funkcinalūs ir dekoratyvūs įvairaus dydžio indai, kurie padės sukurti elegantišką Velykų stalo visumą.

Įkvėpta gamtos Iittala X Issey Miyake kolekcija yra tobulas pasirinkimas norintiems sukurti pavasarišką atmosferą namuose. Ši kolekcija sujungia technines žinias ir funkcionalumą su aiškiomis linijomis ir minimalizmu. „Iittala X Issey Miyake indai jūsų velykiniam stalui suteiks naujų spalvų ir padės kurti harmoningą nuotaiką.

 Atrasti Raami kolekciją

Gėlės elegantiškoje vazoje pagyvina namų atmosferą 

Atėjus Velykoms, mūsų namus dažniausiai puošia sezoninės geltonos ir baltos gėlės, narcizai ir tulpės, spinduliuojančios tikru pavasario džiaugsmu. Mūsų asortimente rasite įvairių Iittala vazų, kuriose atsiskleidžia natūralus gėlių grožis. Alvar Aalto vaza – tai nesenstanti Iittala klasika, o Ruutu žavi savo griežtu grakštumu ir plokščių paviršių kokybeIittala X Issey Miyake vaza, skirta vienai gėlei, dailiai išryškina subtilią augalo formą. Išraiškingos „Iittala“ vazos tampa ir elegantiška dovana, derančia prie įvairių interjero sprendimų.

Vaza 220 mm lino | linen Vaza 180 mm skaidri | clear
Vaza 115x180 mm pilka | grey
Alvar Aalto Collection
Vaza 220 mm lino | linen
Iittala X Issey Miyake
Vaza 180 mm skaidri | clear75.00 €
Ruutu
Vaza 115x180 mm pilka | grey

 

Velykų dekoras, kviečiantis pavasario linksmybėms

Atverkite duris pavasariui. Įvairūs pasteliniai atspalviai ir žemiškos spalvos suteikia daugiau gaivumo. Puošnus Mariskoolidubenėlis džiugins jūsų akis knygų lentynoje arba tarnaus kaip praktiškas serviravimo indas, kuris papuoš Velykų stalą. Universalus Miranda dubuo puikiai tiks patiekiant užkandžius ar desertus. Šis indelis yra šešių nuostabių atspalvių, kurių kiekvienas padės sukurti unikalią Velykų atmosferą. Maišykite ir derinkite, kurkite elegantiškas kombinacijas ir surinkite visą rinkinį. Tai puiki dovana, tapsianti praktišku aksesuaru ne tik per šventes, bet ir kiekvieną dieną.

Įvairių spalvų žvakės elegantiškai atrodys kiekviename interjere. Keičiant ir derinant spalvas lengva sukurti skirtingą vakarėlio ar konkretaus sezono nuotaiką. Pavyzdžiui, geltonos, žalios ir rausvos Kastehelmi žvakidės puikiai tiks Velykoms, – jų švelni šviesa sukurs šiltą atmosferą kambaryje. Taip pat galite ieškoti išraiškingo spalvų balanso, pavyzdžiui, naudodami naujuosius Iittalalino spalvos gaminius. Iittalažvakidės yra ne tik pirkėjų pamėgtas aksesuaras namuose, bet ir puiki dovana įvairiomis progomis.

Velykų džiaugsmas namuose

Dubuo 145 mm Sevilijos oranžinis | seville orange aalto_tealight_candleholder_linen_1.jpg  Žvakidė 64mm citrinos geltonumo | lemon
Miranda
Dubuo 145 mm Sevilijos oranžinis | seville orange
Kastehelmi
Žvakidė 64mm citrinos geltonumo | lemon

Mieli Velykinių dekoracijų atspalviai

 „Birds by Toikka“ keramikinių Velykų dekoracijų komplekte yra trys mylimiausios Oivos Toikos paukščių figūros. Liepsnotosios pelėdos švenčia Velykas pasipuošusios gražiais geltonos, pudros ir rudos spalvos atspalviais.

Spalvingi iittala stikliniai kiaušiniai jūsų namų interjerui suteiks velykinę atmosferą. Rinkinį sudaro trys skirtingų atspalvių kiaušiniai. Šie papuošalai puikiai tinka Velykų dekorui namuose ir kaip velykinė dovana.

Velykinė dekoracija Kiaušiniai 60 mm 3 vnt. Velykinė dekoracija Paukščiai 3 vnt.
Maža liepsnotoji pelėda 45x65 mm | Little Barn Owl
Velykinė dekoracija
Kiaušiniai 60 mm 3 vnt.
Birds by Toikka
Velykinė dekoracija Paukščiai 3 vnt.
Birds by Toikka
Maža liepsnotoji pelėda 45x65 mm | Little Barn Owl

 Daugiau idėjų Velykų stalui

 

Pakvieskite gamtą į namus: NAUDINGI PATARIMAI Auginkite naujas šaknis Gamtos ramybė Jūsų namuose su naująja „Iittala“ kolekcija