Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį

Gamtos ramybė Jūsų namuose su naująja „Iittala“ kolekcija

Šiais metais į namus parsivežame gamtos!

Nuo seniausių laikų žmogus ir gamta sudaro harmoningą pusiausvyrą, todėl radę ryšį su mus supančia aplinka, atrandame ir patys save. Pavasario šiluma, palengva besiskleidžiančios gėlės ir paukščių čiulbesys ragina atnaujinti namus, prisiminti pavasario darbus ir auginti naujas šaknis. Pristatydama naująjį Nappula kolekcijos papildymą, „Iittala“ kviečia švęsti pavasarį, įkvėpti ramybės, pailsėti nuo įtampos ir kasdienės skubos.

Kartu su „Iittala“ skirtingos augalų rūšys ir meniniai dekoro sprendimai yra apgalvotai puoselėjami kartu, todėl jų kompozicijos tampa išskirtiniu interjero akcentu. Kambariuose augantys augalai valo orą, mažina stresą ir padeda susikaupti, o jų deriniai tampa idealia medžiaga saviraiškai.

Naujiena „Iittala“ asortimente – gėlių vazonai, papildę „Nappula“ kolekciją

Puoselėkite mylimus augalus, rinkdamiesi jaukaus, skandinaviško minimalizmo dvasia alsuojančius sprendimus ir puoškite namus gėlėmis, leisdami sau tiesiog... kvėpuoti švariu oru.

Skirkite šiek tiek laiko sau ir pasinerkite į ramybę. Pajuskite pavasario muziką ir energiją, mėgaukitės harmonija, kurią gamta Jums suteikia kartu su naujais dizainerio Matti Klenell „Nappula“ augalų vazonėliais. Vienas mylimiausių švedų dizainerių nuolatos tyrinėja Šiaurės šalių dizainą ir formas, kviesdamas mėgautis jų paprastumu ir išskirtinumu. Žaismingi dizainerio siluetai yra mylimi daugelio „Iittala“ klientų. Visame pasaulyje atpažįstama M. Klenell „Nappula“ (suomiškai „saga“) kolekcija visų pirma siejama su klasikinę eleganciją puoselėjančiomis, bet moderniu žvilgsniu įvertintomis žvakidėmis, kurios turi švelnias, apvalias formas, sujungiančias dizainerio meilę vintažui ir šiuolaikiniam gyvenimo ritmui. Šiemet M. Klenell pristatė ir augalų vazonus, kuriuose atsiskleidžia autoriui būdingas išskirtinis šiaurietiškas dizainas. Išlenkta „Nappula“ vazonų forma ir tvirtas pagrindas padės įgyvendinti įkvepiančius augalų derinius. Pirkėjams siūlomi dviejų dydžių ir trijų spalvų (smėlio, tamsiai žalios ir baltos) augalų vazonai, derinami tiek kartu, tiek atskirai.

Vazonas 230x155 mm baltas | white
Vazonas 230x155 mm smėlio | beige

Vazonas 230x155 mm tamsiai žalias | dark green

Nappula
Vazonas 230x155 mm tamsiai žalias | dark green

 
Vazonas 260x155 mm baltas | white
 
Vazonas 260x155 mm smėlio | beige
Vazonas 260x155 mm tamsiai žalias | dark green
 
 

 

„Nappula“ – tai moderni šiaurietiška klasika, sukurianti išskirtinės elegancijos įspūdį. Gėlių vazonai ir įvairių dydžių žvakidės savo vietą atras tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere, o minimalistinis jų dizainas atskleis juos supančios aplinkos grožį. 2020 m. kolekcija papildyta nauja žvakidžių spalva – pudra (powder), kuri lengvu potėpiu pabrėš šiuolaikinio paprastumo žavesį.

Žvakidė 107 mm pudros | powder

Nappula
Žvakidė 107 mm pudros | powder

Žvakidė 183 mm pudros | powder

Nappula
Žvakidė 183 mm pudros | powder

Pūsto stiklo laistymo burbulai kambarinių augalų priežiūrai

Kas gali suteikti daugiau jaukumo nei saulės spinduliais besimėgaujantys augalai, kurių kompozicijos tampa vienu svarbiausių namų akcentu. Kad kambarinių augalų priežiūra būtų dar paprastesnė, „Iittala“ pristato naują funkcionalus interjero aksesuarą: laistymo burbulus. Tai aukštos kokybės pūsto stiklo gaminys, skirtas laistyti augalus tuomet, kai išvykstate į kelionę ir esate toli nuo namų. Viskas, ką turite padaryti – pripildyti dailios formos laistymo burbulą švariu vandeniu ir švelniai, vertikaliai įstatyti jį į dirvą. Tokiu būdu užtikrinsite tolygų augalo laistymą visą savaitę. Vieno burbulo užteks nedideliems kambariniams augalams. Didesnių augalų priežiūrai gali prireikti dviejų laistymo burbulų.

Laistymo burbulų rinkinys 2 vnt. 
Aukštos kokybės pūsto stiklo gaminys, skirtas laistyti augalus tuomet, kai išvykstate į kelionę ir esate toli nuo namų

 Pavasariškas įkvėpimas ir vaizduotė, nuspalvinusi prof. Oiva Toikka stiklo paukščius

Tarptautinį pripažinimą pelniusio ir visame pasaulyje gerai žinomo Suomijos profesoriaus Oiva Toikka stiklo paukščių kolekcija pirmą kartą išskrido dar 1972 m. ir netrukus tapo vienu svarbiausių dizainerio kūriniu. Vaizdingas, turtingas ir drąsus prof. Oiva Toikka stiklo menas yra gerokai nutolęs nuo minimalistinės šiaurės dizaino estetikos, o kiekvienas dizainerio sukurtas paukštis yra unikalus iki mažiausios smulkmenos. 2020 m. visų mylimą kolekciją „Iittala“ papildė paukščiu „Kaisla“ (suomiškai „nendrė“) – tai elegantiškos formos paukštis su rudos spalvos kūnu, nedidele mėlyna galva, iškiliu snapu bei aukso rudos ir juodos spalvos plunksnomis, kuris tampa spalvingu pavasario šaukliu ir harmoningos ramybės simboliu. Šiaurės jūros ir meilės gamtai įkvėptas paukštis – tai stulbinantis dekoro elementas, savo vietą atrasiantis tiek kolekcionierių, tiek paukščių mylėtojų namuose.

 birds by toikka kaisla annual bird 2020.jpg

Pavasaris beldžiasi į duris... Įsileiskite jį! Gyvybe alsuojantys augalai, dailios kompozicijos ir apgalvoti dekoro sprendimai – tai Jūsų namų ramybė ir harmonija. Mes suprantame, kaip svarbu puoselėti aplinką ir rūpintis augalais, todėl esame tam, kad Jums padėtume! Pasinerkite į ramybę ir suteikite namas daugiau jaukumo kartu su trumpais „Iittala“ vaizdo įrašais, kuriuose dalijamasi patarimais apie vazoninių augalų priežiūrą, auginimą, kompozicijų kūrimą ir dar daugiau. Pradėkite pavasarį kartu su „Iittala“!