Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Žvakidė 600 mm balta | white

Prekės kodas: 6411920034923
Harri Koskinen kūriniai sulaukė ypatingo tarptautinio susidomėjimo. 1999 m. jis sukūrė skaidrių ir švarių linijų, pūsto stiklo skulptūrą – žvakidę Lantern. Tarp skaidrių stiklo sienų tobulai įtaisyta žvakė sukuria ore sklandančios ugnies iliuziją.

2013 m. ši ikona atgimsta elektrine versija. Elektra išplečia Lantern žvakidės panaudojimo galimybes – apšvietimo instaliacijos gali būti įrengtos daugybėje skirtingų vietų, pvz. lentynose, ant stalų, terasose ar kitose viešose erdvėse. Lantern forma yra labai monumentali, todėl ji puikiai atsiskleidžia tiek su elektra, tiek su natūralia liepsna.
259.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Harri Koskinen kūriniai sulaukė didžiulio tarptautinio susidomėjimo ir daugybės aptarimų. Lantern žvakidė, tai šviesos skulptūra su aiškiom ir neperkrautom linijom. Tai ikona, apdovanota Frankfurto parodoje, atnešusi triumfą dizaineriui, nes buvo pripažinta gražiausiu dizaino mugės kūriniu. Lantern turi nesenstantį stilių, tikrą interjero puošmenos statusą.

Šį, liepsną sergintį kūrinį, rekomenduojama plauti tik rankomis, vėsiu vandeniu. Kadangi dizainas kiek šaltesnio stiliaus, lygių linijų, bet gaubtas - žibintas yra stabilesnis. Vis dėlto, kūrinys yra plono viengubo stiklo, kiek mažiau patvarus stipriam mechaniniam poveikiui, todėl modelis tampa kiek labiau reikalaujantis priežiūros, elgiantis neatsargiai galima greičiau sudaužyti.

Lantern 600 mm žvakidėje naudokite standartinę ilgą žvakę. Niekada neleiskite žvakei sudegti iki pat galo, kad žvakidė nesuskiltų dėl liepsnos karščio.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Harri Koskinen

Gimė 1970 m. Suomijos mieste Karstuloje. Jo baldai ir įvairiapusiai dizaino kūriniai sukėlė didelį tarptautinį susidomėjimą. Harri Koskinen siekia rasti tiek vartotojui, tiek gamintojui inovatyvius sprendimus. Jis dirba su tokiomis įmonėmis, kaip Artek, Danese, Finlandia Vodka Worldwide, Issey Miyake, Montina, Muji, Genelec, O luce, Panasonic, Seiko Instruments, Venini ir Woodnotes. Per savo veiklos metus jis pelnė keletą apdovanojimų, vienas reikšmingiausių - Compasso d’Oro apdovanojimą 2004 m.

Atgal