Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Žvakidė 245 mm

Prekės kodas: 6411923659062
Primenančios ledo skulptūras žvakidės atrodo ir moderniai, ir stilingai. Priapžįstama, kad pastarosios turi krištolo savybes - kietumą, tvirtumą, šviesos spindulio laužimą - taigi žvakidei pagavus spindulį galite pamatyti visą vaivorykštę.
Dabar atnaujintos ir patobulintos Festivo žvakidės su metalo įdėklu žvakei.
89.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Istorija prasidėjo tuo, kad dizaineris Timo Sarpaneva iš tiesų sukūrė ne Festivo žvakidę, o vyno taurę sau, kurioje norėjo sutalpinti visą vyno butelį. Šiurkščios išorės, panaši į ledą taurė buvo pagaminta iš dviejų dalių – dubens ir pagrindo. Kiekvienas jų buvo pučiamas atskirai. Kol dirbtuvėje taurių pagrindai stovėjo vieni, kilo mintis juos panaudoti kaip žvakides. Taip gimė naujosios klasikos prototipas. Nuo 1967 m. gaminama Festivo žvakidė tapo tikra suomių namų ikona.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Timo Sarpaneva

Dizaineris ir skulptorius Timo Sarpaneva (1926-2006) buvo tarptautiniu mastu žinomas suomių dizaino autoritetas. Sakoma, kad šis daugelio medžiagų meistras turėjo retą sugebėjimą įtaigauti ir garbinti grožį. Jo kilimas link dizaino pasaulio viršūnės prasidėjo 1950 m.

Sarpaneva darbai eksponuojami viso pasaulio namuose ir muziejuose. Jo darbų spektras apima praktiškus ir meninius stiklo gaminius, tekstilės bei grafikos kūrinius. Sarpaneva atliko svarbų vaidmenį "Iittala". Jis sukūrė „i“ logotipą, kuris tarnauja kaip kompanijos simbolis. Į "Iittala" rinkinį įtrauktas dar 1960 m. Sarpaneva sukurtas ketaus puodas, kuris tapo tarptautiniu mastu atpažįstamu dizainerio simboliu.

Atgal