Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vonios rankšluostis 70x140cm Frutta geltonas | yellow

Prekės kodas: 6411923674119
Minkštas 100% organinės medvilnės rankšluostis, puoštas geltonos spalvos Frutta motyvu, kurį sukūrė menininkas Oiva Toikka. Frutta yra geriau žinoma dėl to paties pavadinimo stiklo dirbinių kolekcijos, o nuo šiol galima įsigyti ir šio linksmo dizaino rankšluosčių bei patalynės. Po vonios ar maudynių tikrai norėsite įsisukti į šį didelio dydžio, minkštutėlį rankšluostį. Derinkite su mažesniu Frutta rankšluosčiu. Rankšluosčių rinkiniai yra graži dovana naujiems namams. Frutta yra iittala Oiva Toikka kolekcijos dalis, kuri pagerbia legendinį dizainerį ir menininką. Ypač žinomas dėl savo stiklo meno, Oiva Toikka garsėjo neribota vaizduote ir žaismingu dizainu.
34.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal