Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vonios rankšluostis 70x140cm Cheetah rudas | brown

Naujiena
resource_iittalaemea_1062505.jpg
Prekės kodas: 6411923674072
Įsisupkite į naujuosius minkštos, ekologiškos medvilnės Cheetah vonios rankšluosčius. Rankšluosčius puošia žavinga gepardo grafika, kurią sukūrė menininkas Oiva Toikka. Žemės atspalvių rankšluosčiai suteiks šilumos jūsų vonios kambariui. Rankšluosčiai pagaminti iš aukštos kokybės 100% organinės medvilnės. Derinkite su mažesniu Cheetah rankšluosčiu. Rankšluosčių rinkiniai yra apgalvotos įkurtuvių dovanos, taip pat puikiai tinkančios jaunam žmogui, besikeliančiam į pirmuosius namus.
34.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal