Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vonios rankšluostis 70x140cm Cheetah juodas | black

Prekės kodas: 6411923672566
Iittala įamžina Suomijos dizaino pradininko Oiva Toikka legendinę vaizduotę nauja namų tekstile, kuri yra gyvenimo būdo kolekcijos „The Curious Mind of Oiva Toikka“ dalis. Įkvėpti Toikka piešinių, grafiško gepardo rašto „Oiva Toikka Collection“ rankšluosčiai suteiks elegancijos pojūčio bet kokiam interjerui. Puiki įkurtuvių dovana.
Pagaminta iš 100% aukštos kokybės organinės medvilnės. Skalbkite ne aukštesnėje nei 60 ° temperatūroje. Džiovinkite 60 ° džiovyklėje. Lyginkite ne daugiau kaip 150 °. Nevalykite cheminiu būdu.
27.92 € 34.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal