Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Velykinė dekoracija Paukščiai 3 vnt.

Naujiena
1051176_birds spring decoration 3-set.jpg
Prekės kodas: 6411923667227
Suomijos dizaino pradininko Oiva Toikka ikoninė stiklo paukščių kolekcija pirmą kartą išskrido 1972 m. Derinant aistrą gamtai ir pūsto stiklo meną, kiekvienas dizainerio sukurtas paukštis yra unikalus iki pat smulkmenų. Trijų keramikinių pavasario paukščių rinkinį sudaro mylimiausi Oiva Toikka personažai – pelėdžiukai. Pudros, geltonų ir rudų atspalvių paukščiukai akimirksniu sukurs džiugią velykinę nuotaiką. Mielas švenčių atminimas ar puikiai apgalvota dovana.
19.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal