Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vaza 225 mm juoda | black

Prekės kodas: 6411923667982
Kūrėjų Ronan ir Erwan Boroullec Ruutu vazos pasižymi simetrišku ir aptakiu dizainu, jau tapusiu modernia klasika. Naujoji Ruutu vaza dabar jau ir iš elegantiškos keramikos, dengtos juodos spalvos glazūra. Subtili, tačiau išraiškinga vaza puikiai atskleidžia gėlių puokščių grožį. O simetriškas jos dizainas sukuria harmonijos įspūdį bet kuriame interjere. Vaza atrodo stulbinamai tiek viena, tiek derinama su kitomis Ruutu vazomis. Išskirtinė dovana.
79.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Ronan ir Erwan Bouroullec

Ronan (1971 g.) ir Erwan Bouroullec (1976 g.) broliai ir dizaineriai, įsikūrę Paryžiuje. Jie dirba kartu apie 15 metų. Broliai bendradarbiavo su tokiais dizaino pramonės grandais, kaip Vitra, Magis, Cap-PELLINI, Alessi, Flos, Kvadrat, Mattiazzi ir HAY. Bendradarbiavimas tarp Studio Bouroullec ir "Iittala" prasidėjo dar 2004 m. nuo bendrų architektūrinių projektų eksperimentinėje veikloje galerijoje Kreo.

Keletas Ronan ir Erwan Bouroullec kūrybos parodų buvo surengta dizaino muziejuje Londone ir Šiuolaikinio meno muziejuje Los Andžele. Neseniai brolių kūriniai buvo eksponuoti Centre Pompidou Metz, Šiuolaikinio meno muziejuje Čikagoje ir Arts Décoratifs Paryžiuje.

Atgal