Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Vaza 115x180 mm pilka | grey

Prekės kodas: 6411923652476
Geometrinės formos Ruutu vaza būti naudojama ir viena, tačiau jos savininkas turi galimybę sukurti kolekciją, netikėtą spalvų, aukščių ir dydžių kaleidoskopą. "Spalvų deriniais mes siekiame parodyti modernų „Iittala“ spalvų asortimentą, tuo pačiu metu paskirdami darbą vazos savininkui, kuris yra gundomas turėti keletą keičiamų elementų, kad galėtų kurti savo atskirą kolekciją. Toks požiūris yra glaudžiai susijęs su mūsų darbu, kaip ir rombo forma, kurią naudojame iki šiol."- R. ir E. Bouroullec.
129.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Žmogaus pūsto stiklo grakštumas ir puiki plokščių paviršių kokybė kartu su geometrine forma sukuria elegantišką kombinaciją. Paprasta gražių spalvų forma akivaizdžiai siūlo sudėlioti vazas į grupes bei skatina kolekcionuoti vazas. Ruutu yra paprastos formos, bet ją pagaminti gali tik labai sumanūs amatininkai.

Kiekviena Ruutu vaza yra unikali – į plieno formą ją pučia žmogus, taip pat ji yra poliruojama rankomis. Dizaineris išgraviruoja savo parašą vazos apačioje. Sudėtingai Ruutu vazų formai ir intensyvioms spalvoms išgauti reikalingi labai įgudę amatininkai, kurie gali dirbti per visą vazos gaminimo laikotarpį, trunkantį 24 valandas. Vieną vazą pučia septyni amatininkai.  Stiklo skaidrumas ir plokščių paviršių pralaidumas kartu su geometrine forma kuria elegantišką derinį.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Ronan ir Erwan Bouroullec

Ronan (1971 g.) ir Erwan Bouroullec (1976 g.) broliai ir dizaineriai, įsikūrę Paryžiuje. Jie dirba kartu apie 15 metų. Broliai bendradarbiavo su tokiais dizaino pramonės grandais, kaip Vitra, Magis, Cap-PELLINI, Alessi, Flos, Kvadrat, Mattiazzi ir HAY. Bendradarbiavimas tarp Studio Bouroullec ir "Iittala" prasidėjo dar 2004 m. nuo bendrų architektūrinių projektų eksperimentinėje veikloje galerijoje Kreo.

Keletas Ronan ir Erwan Bouroullec kūrybos parodų buvo surengta dizaino muziejuje Londone ir Šiuolaikinio meno muziejuje Los Andžele. Neseniai brolių kūriniai buvo eksponuoti Centre Pompidou Metz, Šiuolaikinio meno muziejuje Čikagoje ir Arts Décoratifs Paryžiuje.

Atgal