Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Ultima Thule kalėdinis stiklo burbulas 80 mm

Prekės kodas: 6411923663243
"iittala“ stiklo gamykloje Suomijoje pūstas ir dekoruotas Ultima Thule stiklo burbulas papildo kolekcinių eglutės žaisliukų seriją. Klauso Haapaniemi Tanssi stiklo burbulas 2015-ųjų Kalėdoms sukūrė tradiciją, kai vienas iš „iittala“ dizainerių dekoruoja Kalėdų eglę.
2018 metų dizainas yra skiriamas Tapio Wirkkala Ultima Thule kolekcijos raštui, kuris suteiks tolimosios Šiaurės dvasios Jūsų namų dekorui. Supakuotas patrauklioje dėžutėje stiklo burbulas yra puiki dovana.
Riboto leidimo gaminys.
Tobula dekoracija kurianti magišką Kalėdinę nuotaiką!
24.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Išskirtinis dizainas atspindi tūkstančius valandų, praleistų tobulinant stiklo pūtimo techniką, būtiną tokiam rezultatui išgauti. Iškart po "Ultima Thule" taurių sukūrimo avialinijų bendrovė „Finnair“ pradėjo jas naudoti atlantinių verslo klasės skrydžių Helsinkis–Niujorkas metu. Iki šiol skrendant šiuo reisu tauriu gėrimu galima mėgautis būtent iš "Ultima Thule" taurių. Šios taurės gaminamos ir parduodamos iki šių dienų.

Ultima Thule nenuneigiamai yra vienas iš ikoninių Suomijos dizaino pavyzdžių. Organinio paviršiaus tekstūra žinoma visame pasaulyje kaip nesupainiojamas stiklo meistro Tapio Wirkkala "parašas". Wirkkala pastūmėjo stiklapūčius sukurti organinį paviršių naudojant išdeginto medžio formas išlydytam stiklui formuoti. Šis nesenstantis dizainas, tapo klasika, gyvuojančia nuo 1960 m. ir pramynė aiškų savo kelią pasaulinėje dizaino istorijoje.

Gyvuoja legenda, kad "Ultima Thule" buvo vadinama tolima šiaurinė sala, palaidota po sniego ir ledo kepure. Prieš pora tūkstančių metų, senovės graikai laikė ją pasaulio kraštu. Tuo požiūriu pavadinimas "Ultima Thule" įgauna dar gilesnę prasmę; tai išsireiškimas ekstremaliems limitams, žmogiškiems sugebėjimams, galimybės pasiekti nepasiekiamą. Dažnai šis dizainas, prisiminus legendą ir dėl unikalaus modelio, tiesiog įvardijamas kaip tirpstančio ledo kolekcija.

Dizaineriai

Tapio Wirkkala

Gimė Suomijos mieste Hanko. Tapio Wirkkala žinomas, kaip visapusiškas dizaino genijus. Jo prisilietimas prie dizaino apima viską - nuo stiklo gaminių iki banknotų dizaino ir grafinio meno. Per savo karjerą Wirkkala dalyvavo galybėje tarptautinių parodų ir tuo pačiu daugelį metų dirbo Helsinkio meno ir dizaino universiteto meno direktoriumi. Laimėjęs daugybę apdovanojimų, įskaitant tris aukso medalius Milano trienalėje 1951 m. ir dar tris 1954 m.

Atgal