Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Tulžys 155x70 mm | Queenfisher

Prekės kodas: 6411923666619
Oiva Toikka – suomių dizaino legenda. Ikoniniai Toikka „Iittala“ stiklo paukščiai apjungia jo aistrą gamtai ir stiklo meną. Kiekvienas paukštis yra unikalus meno objektas. „Iittala“ stiklo gamykloje rankomis gaminta ir pūsta Toikka kolekcija įkūnija turtingą stiklo gamybos tradicijų sintezę. Tvirta Toikka Tulžio (Queenfisher) išvaizda tarsi spinduliuoja stiprybę. Jūros mėlynumo spalvos stiklo pagrindas, derinamas su tamsesniais mėlynais akcentais pabrėžia tvirtą Tulžio kūną, o turtingos spanguolių raudonos spalvos snapas - energingą jo būdą.
369.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal