Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Teema Tiimi dubuo 12 cm

Prekės kodas: 6411923657709
Įkvėpta originalios Teema kolekcijos, Teema Tiimi lieka ištikima nesenstančiai Kaj Franck paprastumo ir funkcionalumo filosofijai. Ypatingai universalus, su begalinėmis derinių galimybėmis Teema Tiimi asortimentas patenkina visus besikeičiančių mitybos įpročių ir maisto kultūros poreikius. Induose galite ruošti maistą, naudoti juos orkaitėje. Kiekvienas kolekcijos gaminys yra tinkamas patiekalų serviravimui, maisto laikymui, netgi šaldymui.
10.43 € 14.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Ištikima nesenstančiai Kaj Franck paprastumo ir funkcionalumo filosofijai, Teema Tiimi yra įkvėpta originalios, dar 1952 m. sukurtos Teema linijos. Prie Teema Tiimi kolekcijos dirbo keletas Azijos dizainerių. Gaminiai sukurti specialiai Azijos virtuvei ir gyvenimo būdui, bet kuriam stalui suteiks azijietiškos nuotaikos. Ypatingai universalus, nesibaigiančių derinių galimybėmis pasižymintis Teema Tiimi asortimentas patenkins visus besikeičiančių mitybos įpročių poreikius.   

Matmenys - skersmuo 12 cm, aukštis 3,7 cm.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal