Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Taurė desertiniams gėrimams 260 ml, 2 vnt.

-40%
iittala_com-product_page_460px-template (10).jpg
Prekės kodas: 6428501302494
Mažiausia Essence Plus linijos taurė skirta maisto užbaigimo gėrimams ir saldiems desertiniams vynams, nes ji puikiai atskleidžia šių gėrimų skonį ir aromatą.

Rekomenduojamos desertiniams vynams, šeriui, portui, madeirai, konjakui, kalvadosui, viskiui ir likeriui.
19.20 € 32.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Nuolat griaudama visus apribojimus, "Iittala" lieka nesenstanti. Essence Plus dizaineris pateikia naują požiūrį į vyno taures – jų forma orientuota į vyno charakteristiką, atsisakant seno skirstymo pagal spalvas. Toks klasikinio dizaino posūkis padeda prisitaikyti prie šiandieninio vartotojų gyvenimo būdo, kuriame dėmesys vynui vis labiau populiarėja. Stiprindamos skonio pojūčius, Essence Plus taurės leidžia patirti pilną malonumą.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Alfredo Häberli

Alfredo Häberli gimė 1964 m. Buenos Airėse, Argentinoje. Šveicarijoje studijavo pramoninį dizainą. Šiandien jis Ciuriche dirbantis, bet visame pasaulyje gerai žinomas dizaineris. Savo kūryboje Häberli sėkmingai derina tradicijas ir naujoves. Jo kūriniuose pilna džiaugsmo ir energijos.

Žmogiškoji prigimtis yra Häberli kūrybos proceso atskaitos taškas. Jo gaminiai ir konstrukcijos yra skirtos naudojimui. Jis nešališkai ir išradingai ištiria gaminių naudojimo situacijas ir niekada nekuria formos vardan formos. Vadovaudamasis savo įžvalgomis, jis keičia per laiką nusistovėjusius archetipus, o tai kasdien žmones supančius daiktus padaro aktualius laikmečiui ir naudojimo aplinkybėms.


Atgal