Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Taika dubuo 0,8 L su dangčiu baltas deko | white deco

Prekės kodas: 6411923657648
Įkvėptas ir sukurtas Azijos virtuvės patiekalams, šis dubuo su dangteliu puikiai tinka sriubai, taip pat ryžiams, garintoms daržovėms ir kt. Dangtis su rankenėle išlaikys šiltą bet kokį turinį, kurį pasirinksite patiekti. Nors šis gražus dubuo atrodo kaip trapus porceliano indas, jis tinka naudoti ant kasdienio pietų stalo, nes šį vitro porcelianą galima naudoti mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, šaldiklyje ir plauti indaplovėje. Dubuo puoštas Taika motyvu, kurį 2006 m. sukūrė Klausas Haapaniemi ir nuo to laiko jis yra vienas iš populiariausių. Folkloriniais motyvais ir mėlynos, raudonos bei smėlio spalvos raštais vaizduojamas stebuklingas miškas. Taika raštais puoštas indas puikiai dera su kitais "iittala" Teema ar Origo kolekcijų gaminiais.
43.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal