Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Šviestuvas 380x250 mm pilkas | grey

Prekės kodas: 6411923650687
Norvegų dizainerį Magnus Pettersen sukurti Leimu įkvėpė šiuolaikinė architektūra, ypač betono ir stiklo derinys. Pettersenas norėjo gražios šiltų ir šaltų elementų sąveikos, kurią jis pavadino „pramonine prabanga“. Sukurtas imituoti liepsną, „Leimu“ šviestuvas yra įspūdinga jausmingumo ir tvirtumo pusiausvyra. Supaprastintas dizainas pasižymi subtiliu pūsto stiklo gaubtu ir tvirtu betoniniu pagrindu. Norint pasiekti tinkamą betono ir stiklo balansą, reikėjo geriausių „Iittala“ stiklo gamyklos meistrų patirties. Glotnus liečiant rankų darbo šviestuvas skleidžia minkštą, švelnią šviesą, sušildančią bet kokį interjerą. Pilka spalva jam suteikia rafinuotumo. Modernios klasikos Leimu kolekcija – ir prestižinio iF dizaino apdovanojimo nugalėtoja.
699.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Leimu elektriniai šviestuvai turi tvirtą betoninį pagrindą ir įspūdingą stiklinį lempos gaubtą, 2,5 m ilgio maitinimo laidą su ES kištuku. Iittala elektriniai apšvietimo įrenginiai patvirtinti pagal ES standartus ir atitinka FI ir GS saugumo reikalavimus.

Dizaineriai

Magnus Pettersen

Magnus Pettersen gimė Sarpsborge, Norvegijoje. Jungtinės Karalystės Kingstono universitete studijavo produktų ir baldų dizainą, o vėliau pramoninio dizaino magistro studijas Central Saint Martins mokykloje. Po baigimo jis bendradarbiauja su įvairiomis dizaino studijomis ir klientais Londone.

Magnus Pettersen Studio, kurianti baldus, šviestuvus ir namų aksesuarus, buvo įkurta 2010 m. Londone. Petterseno stilių galima vadinti „pramonine prabanga“, nes jo darbuose nuolat pasireiškia   priešingybės. Jam įdomu, kaip skirtingas medžiagas ir spalvas galima jungti įmantriu ir funkcionaliu būdu be išankstinių nusistatymų. To puikus pavyzdys yra "Iittala" sukurta  Leimu stalinė lempa su tvirtu betoniniu pagrindu ir trapiu stikliniu lempos gaubtu.

Atgal