Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Šviestuvas 300x200 mm vario | copper

Prekės kodas: 6428501303187
579.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Leimu naujieji elektros apšvietimo gaminiai turi tvirtą betoninį pagrindą ir įspūdingą stiklinį lempos gaubtą. Iittala elektriniai apšvietimo įrenginiai patvirtinti pagal ES standartus ir atitinka FI ir GS saugumo reikalavimus. Kartu su lempa gausite ir 2,5 m maitinimo laidą bei ES kištuką.

Dizaineriai

Magnus Pettersen

Magnus Pettersen gimė Sarpsborge, Norvegijoje. Jungtinės Karalystės Kingstono universitete studijavo produktų ir baldų dizainą, o vėliau pramoninio dizaino magistro studijas Central Saint Martins mokykloje. Po baigimo jis bendradarbiauja su įvairiomis dizaino studijomis ir klientais Londone.

Magnus Pettersen Studio, kurianti baldus, šviestuvus ir namų aksesuarus, buvo įkurta 2010 m. Londone. Petterseno stilių galima vadinti „pramonine prabanga“, nes jo darbuose nuolat pasireiškia   priešingybės. Jam įdomu, kaip skirtingas medžiagas ir spalvas galima jungti įmantriu ir funkcionaliu būdu be išankstinių nusistatymų. To puikus pavyzdys yra "Iittala" sukurta  Leimu stalinė lempa su tvirtu betoniniu pagrindu ir trapiu stikliniu lempos gaubtu.

Atgal