Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Šviestuvas 265x240x230 mm baltas | white

Prekės kodas: 6411923650717
Organiška KUUKUNA lempos forma sukuria gyvą ir malonų skandinavišką apšvietimą. Ši lempa puikiai tinka ant nedidelio staliuko, knygų lentynos ar bet kurioje kitoje namų erdvėje, kuriai reikia sukurti truputį jaukumo. Norint padidinti įspūdį galima derinti keletą KUUKUNA lempų vienoje erdvėje.
203.40 € 339.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Ši lempa buvo sukurta dizainerio Oiva Toikka 1986 metais ir pagaminta „Iittala“ stiklo ekspertų. Suomių kompanija priėmė sprendimą ir vėl pradėti gaminti šią rankų darbo (gamybos technologijoje nedalyvauja jokios mašinos, viską atlieka stiklo pūtėjai) lempą. Naujasis leidimas yra šiek tiek padidinta senosios lempos forma.

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal