Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Šviestuvas 250x255mm lino spalvos | linen

Prekės kodas: 6411923665933
Įspūdingas naujasis švedų dizainerio Matti Klenell šviestuvas Virva akimirksniu suteiks jaukumo aplinkai. Išskirtinė stačiakampio apvalintais kraštais forma. Subtilus, abstraktaus dizaino, raižyto reljefo stiklo paviršius. Milteliniu būdu dengtas aliuminio pagrindas sustiprina lengvumo ir erdvumo įspūdį.
Virva šviestuvas nėra kryptinis, todėl jį galima pastatyti bet kur namuose: ant stalo, palangės, lentynoje ar šalia lovos.
Elegantiška 2020 metų lino spalva pabrėžia trijų dimensijų šviestuvo formą.
Kiekvienas šviestuvas yra unikalus, pučiamas „iittala“ stiklo gamykloje, Suomijoje.
Šviestuvui yra rekomenduojama 3-4W LED lemputė (į komplektą neįeina). Cokolis E27.
379.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Matti Klenell

Matti Klenell yra švedų dizaineris, kuris išgarsėjo dėl savo inovatyvaus skandinaviškos formos ir funkcijos ryšio idėjos vystymo. Klenell į kiekvieną projektą žiūri kaip į unikalią kelionę, o "Iittala" sukurtiems spalvingiems paukščiams pagaminti prireikė visų įmonės Nuutajärvi Glass galimybių. Stiklas Klenell gerai pažįstamas, jis puikiai šią medžiagą įvaldęs, kas akivaizdžiai atsispindėjo unikaliuose jo stiklo gaminiuose, parodytuose Stokholme 2008 m. Nepaisant jo jauno amžiaus, Matti Klenell vardas jau puikiai žinomas, nes 2003 m. buvo apdovanotas prestižiniu Ljunggren Design apdovanojimu. Be stiklo gaminių Klenell kuria baldus ir šviestuvus, o jo klientai yra tokios įmonės, kaip BRIO, Moooi, Muuto, Offecct ir Bals Tokyo.


Atgal