Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Šviestuvas 240x165mm samanų žalias | moss green

Prekės kodas: 6411923663120
"Leimu" šviestuvas – moderni klasika, sukurianti šiltą ir viliojančią atmosferą namuose. Architektūros įkvėpta stipraus dizaino kalba derinama su subtilia šviestuvo stiklo medžiaga, suteikiančia jam unikalią išvaizdą. Kiekvienas "Leimu" šviestuvas yra sukurtas geriausių meistrų "Iittala" stiklo gamykloje.
399.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Magnus Pettersen

Magnus Pettersen gimė Sarpsborge, Norvegijoje. Jungtinės Karalystės Kingstono universitete studijavo produktų ir baldų dizainą, o vėliau pramoninio dizaino magistro studijas Central Saint Martins mokykloje. Po baigimo jis bendradarbiauja su įvairiomis dizaino studijomis ir klientais Londone.

Magnus Pettersen Studio, kurianti baldus, šviestuvus ir namų aksesuarus, buvo įkurta 2010 m. Londone. Petterseno stilių galima vadinti „pramonine prabanga“, nes jo darbuose nuolat pasireiškia   priešingybės. Jam įdomu, kaip skirtingas medžiagas ir spalvas galima jungti įmantriu ir funkcionaliu būdu be išankstinių nusistatymų. To puikus pavyzdys yra "Iittala" sukurta  Leimu stalinė lempa su tvirtu betoniniu pagrindu ir trapiu stikliniu lempos gaubtu.

Atgal