Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Stiklinė 260 ml 2 vnt. lino | linen

Prekės kodas: 6411923666855
Tarptautiniu mastu žinomo dizainerio Jasper Morrison „Raami“ (rėmas – suomių k.) kuria jaukią atmosferą. Kolekcija pasižymi universaliais gaminiais, suteikiančiais elegancijos kasdien ir bet kuria proga. Raštuotas dizainas suteikia išskirtinumo stalo dekorui, o Raami stiklinės forma ir svoris leidžia ją patogiai laikyti rankoje. Puikiai tinka sultims, pienui ar kitiems gaiviems gėrimams patiekti. Presuoto stiklo Raami stiklinė nuostabiai dera su visais kitais Raami kolekcijos gaminiais. Dabar galima įsigyti naujos lino spalvos, kuri suteikia lengvo rafinuotumo įspūdį. Galite rinktis iš keleto skirtingų spalvų, atitinkančių jūsų nuotaiką. Galima plauti indaplovėje. Pagaminta Suomijoje.
24.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

„Raami“ (rėmas suomių k.) – tai nauja indų ir stalo elementų kolekcija, sukurta Jasper Morrison. Kruopščiai suderinti kolekciją sudarantys keramikos, stiklo ir medienos gaminiai, kuria gerą atmosferą prie stalo nuo pat ryto iki vakaro, bet kuria proga. Kiekvienas „Raami“ produktas yra individualus; tobulas ir atskirai, ir kaip visos kolekcijos dalis. Kaip ir šeima, ar draugų būrys - kiekvienas savo savybėmis prisideda prie bendros nuotaikos kūrimo.

Kuriant „Raami“ kolekciją, didelis dėmesys buvo skiriamas detalėms. Pasižiūrėjus į „Raami“ apima jausmas, tarsi, tai yra taip pažįstama ir žinoma jau visą gyvenimą.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Jasper Morisson

Jasper Morrison yra pasaulyje pripažintas dizaineris, laikomas vienu iš labiausiai patyrusių savo kartos produktų kūrėjų. Morrisonas geriausiai žinomas dėl savo darbų baldų, apšvietimo, elektros gaminių ir stalo reikmenų srityje. Jo manymu, dizainerio vaidmuo yra ne išradinėti formą, o būti atviru aplinkiniam pasauliui, ir pritaikyti esamą formą naujiems tikslams. Morrisoną ypač domina tie kasdieniai daiktai, kurie yra tokio gero dizaino, kad lieka beveik nepastebėti.

Atgal