Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Stiklinė 210 ml 2 vnt. tamsiai pilka | dark grey

Prekės kodas: 6411923663731
Ikoninis Kaj Francko dizainas yra daugiafunkcinis, gaunamas tik iš trijų paprastų formų: apskritimo, kvadrato ir stačiakampio. Dizaineris siekė sukurti universalią ir rafinuotą kolekciją. „Kartio“ pasižymi puikiai subalansuotais, nesenstančiais kūriniais, kurie yra ikoniški Šiaurės šalių dizaino simboliai. „Kartio“ stiklinės yra patvarios kasdienai, o paprastas dizainas tinka bet kokiam stalo serviravimui. Ryškus „Kartio“ paletės asortimentas atspindi didžiulę „Iittala“ spalvoto stiklo patirtį. Dabar nauja elegantiška tamsiai pilka spalva suteikia elegancijos interjerui. Idealiai tinka šaltiems gėrimams. Galima plauti indaplovėje.
14.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Viename tyriausių savo kūrinių, Kartio stikle Kaj Franck užfiksuoja tobulą pusiausvyrą tarp medžiagos ir stiprių, tačiau paprastų geometrinių formų. Sukonstravęs šį paprastą, bet pakankamai tvirtą ir kasdienai tinkantį gaminį, Kaj Franck sukūrė legendinį geriamosios stiklinės modelį, pranokstantį bet kokias tendencijas. Plati ir įvairi Kartio spalvų paletė puikiai įrodo "Iittala" meistrų sugebėjimus.

Kaj Franck 2011 m. būtų suėję 100 metų. Tokio jubiliejaus proga Iittala pristatė keletą Kaj Franck labiausiai brangintų klasikinų kūrinių ir spalvų. Spalvinė gama atnaujinama kasmet.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal