Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Serviravimo indas 20x35 cm baltas | white

Prekės kodas: 6411923654890
Puikus padėklo dydis tiks pusryčių, užkandžių, desertų pateikimui - įvairiausiems patiekalams ar interjero detalėms.
75.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Suomių "Iittala" ir japonų "Issey Miyake", tai du ženklai nutolę vienas nuo kito per pusę pasaulio, tačiau susieti tomis pačiomis vertybėmis: progresas, dizaino paprastumas, meistriškumas, spalvų ir medžiagų kokybės vystymas, ilgaamžiškumas ir nesenstantis dizainas. Dėkingumas gamtai ir orientacija į ilgaamžiškumą tapo uždaviniu abiems komandoms. Po ketverių metų bendrų ieškojimų ir kūrybos, galiausiai pristatoma ypatinga kolekcija, orientuota į mažesnį pigų vartojimą ir į didesnę ilgalaikę, išliekamąją vertę turinčius produktus, harmonizuojančius kiekvieną gyvenimo dieną.

Kolekcija sudaryta iš pliusuotų servetėlių, padėkliukų ir stalo gėlių, keramikinių indų ir vienos gėlės vazų. Tai pirma bendra kolekcija tarp šių kompanijų ir viena iš keleto Issey Miyake dizaino studijos. Abu ženklai didžiuojasi galėdami pristatyti ją klientams jau 2016 m.

Specialiai sukurtas dizainas pripildys Jūsų namus energijos, priartins prie gilaus gamtos pajautimo ir gyvenimo grožio koncepcijos. Kolekcija paremta žiedų transformacija, gyvybės ir gyvasties emociniu įsipareigojimu, tai kūriniai suteikiantys namams žydėjimo.

Objektai kolekcijoje skirti kasdieniams ritualams ir darbarties akimirkos džiaugsmui išryškinimui. Dizaino įkvėpimo šaltinis yra gamtinės prigimties tiek forma, tiek spalvomis. Produktai transforuojami iš naudojamų į gyvus meno kūrinius perteikiant judesį, pasitelkiant medžiagas, tekstūras bei formas. Idėja pasitelkus gėlių žydėjimą, jų gyvavimo ciklą parodyti ryšį tarp žmogaus ir objekto įgauna prasmę.

Taktiškas tekstilės ir formų žaismas kviečia vartotoją paliesti ir pajausti, mėgautis gaminiu. Spalvinė gama įkvėpta gamtos natūros, pavasario pabudimo ir žydėjimo, momentalaus transformacijos grožio. Tekstilės gaminiai turi atmintį, juos lengva naudoti, kadangi dėl specialios technologijos net po plovimo ir džiovinimo išlaiko savo formą.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal