Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Serviravimo dubuo 23 cm True to its origins

Prekės kodas: 6411801004106
Naujoji serija "True to its Origins" remiasi paskutinėmis Tuvės Janson novelėmis apie Mumius "Vėlai lapkritį" bei "Tėtis ir jūra". Jaukūs juodi ir balti paveikslėliai atrodo nesenstantys šalia bet kurių klasikinių Moomin kolekcijos indų ir dera su visomis spalvomis.
Paveikslėlių stilius demonstruoja išskirtinius Tuvės Janson sugebėjimus išreikšti savo nuotaiką ir giliausias emocijas paprastais piešiniais.
"True to its Origins" seriją sudaro puodelis, lėkštė, dubuo, 1,2 L ir 0,7 L indai biriems produktams, arbatinukas bei dubuo serviravimui.
40.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal