Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Servetėlės 33 cm slyvos/raudonos | plum/red

-20%
aalto_paper_napkin_33cm_jpg.jpg
Prekės kodas: 6411923666251
Papuoškite šventinį stalą žavingomis Aalto servetėlėmis. Įspūdingas slyvos ir raudonos bangų derinys suteiks jaukumo ir elegancijos. Pristatykite pralinksminimą prie savo atostogų stalo šiomis šventinėmis servetėlėmis. Ryškus slyvų ir raudonų bangų derinys suteikia jaukumo ir elegancijos. Populiaraus 33x33 cm dydžio servetėlės – universalios ir puikiai tiks tiek užkandžių, tiek vakarienės stalo dekorui. Pagaminta su vandens pagrindo dažais, todėl saugios naudoti prie maisto.
3.92 € 4.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal