Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Servetėlės 33 cm slyvos spalvos | plum

Naujiena
taika_siimes_paper_napkin_33cm_jpg.jpg
Prekės kodas: 6411923665957
Taika („magija“ suomių kalba) demonstruoja įnoringą dizainerio Klauso Haapaniemio meną. Žavinga kolekcija garsina folklorą ir pasakas per paprastą, šiuolaikišką dizainą. Spalvingi personažai kuria pasakojimus ir skatina vaizduotę per kasdienybėje naudojamus universalius ir ilgaamžius “iittala” gaminius, bet kuriam stalo dekorui suteikiančius magijos. „Taika“ popierinės servetėlės dabar ir ryškios modernios slyvų spalvos, akimirksniu pradžiugins susėdusius prie šventinio stalo. Populiaraus 33x33 cm dydžio servetėlės – universalios ir puikiai tiks tiek užkandžių, tiek vakarienės stalo dekorui. Pagaminta su vandens pagrindo dažais, todėl saugios naudoti prie maisto.
4.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal