Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodelis 0,4 L smėlio | beige

Prekės kodas: 6411800187954
Šie dryžuoti modeliai gali tapti puikiu akcentu. Akį traukiantis dekoras su charakteringa struktūra ir ritmu pagyvina bet kurią aplinką. Origo linija lengvai derinama su kitais "Iittala" kolekcijos stalo reikmenimis, kadangi pasižymi spalvų įvairove. Jos paprasta forma yra tobulas ilgaamžiško dizaino pavyzdys.
23.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Origo juostelės tapo mados diktatorėmis, vos pasirodė 1999 m. ir pelnė jau ne vieną tarptautinį apdovanojimą už dizainą. Pirmoji spalvinė gama buvo oranžinio tono pagrindu. Pastaroji iki šiol išlieka viena mėgstamiausių ir perkamiausių.

Alfredo Häberli spalvotų juostelių idėją sugeneravo kai skrisdamas pro lėktuvo langą pamatė neapsakomai gražią, sodrią vaivorykštę. Jis įsitikinęs, kad kolekcijos sėkmę lėmė būtent ryškus koloritas. Kiekvienas prisilietęs prie kolekcijos gali atrasti savo mėgstamiausią ir mylimiausią spalvą.

Origo tinka kiekvienai progai - tiek formaliai, tien neformaliai ir gali būti naudojama bet kokio tipo ar stiliaus maistui: kinų, maksikiečių, užkandžiams, desertams ir pan. Indai puikiai tiks tiek maisto patiekimui, tiek gaminimui ar valgymui. Drąsiai galite šią produkciją plauti indaplovėse, naudoti mikrobangų krosnelėse ir net orkaitėse (patartina ne aukštesnėje kaip 240o C temperatūroje).

Kolekciją lengva derinti su Teema ar kitomis "iittala" produkcijos linijomis. Ypatingą žaismą ir naujus estetiškus spalvinius derinius galite atrasti Origo derindami  su spalvoto tiklo dirbiniais, tekstile. Galimybės neribotos!

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Atsparus šalčiui
Saugu plauti indaplovėse
Saugu naudoti orkaitėse

Dizaineriai

Alfredo Häberli

Alfredo Häberli gimė 1964 m. Buenos Airėse, Argentinoje. Šveicarijoje studijavo pramoninį dizainą. Šiandien jis Ciuriche dirbantis, bet visame pasaulyje gerai žinomas dizaineris. Savo kūryboje Häberli sėkmingai derina tradicijas ir naujoves. Jo kūriniuose pilna džiaugsmo ir energijos.

Žmogiškoji prigimtis yra Häberli kūrybos proceso atskaitos taškas. Jo gaminiai ir konstrukcijos yra skirtos naudojimui. Jis nešališkai ir išradingai ištiria gaminių naudojimo situacijas ir niekada nekuria formos vardan formos. Vadovaudamasis savo įžvalgomis, jis keičia per laiką nusistovėjusius archetipus, o tai kasdien žmones supančius daiktus padaro aktualius laikmečiui ir naudojimo aplinkybėms.


Atgal