Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodelis 0,4 L rožinis | pink

Naujiena
taika mug 0,4l pink cl 2021.jpg
Prekės kodas: 6411923671989
Taika (suomiškai „magija“) yra žaismingas vaizdingų Klaus Haapaniemi piešinių ir subtilaus Heikki Orvola dizaino derinys. Rezultatas – stebuklinga kolekcija, kuri funkcionaliu, paprastu dizainu įkvepia kūrybiškumui ir pasakojimams. Universalūs ir patvarūs porceliano indai, puošti spalvingais personažais suteiks pasakų ir folkloro žavesio Jūsų kasdienybei.
0,4 L talpos rožinis Taika puodelis yra riboto leidimo gaminys. Mėgaukitės dideliu puodeliu kavos, arbatos ar bet kurio kito mėgstamo gėrimo. Maišykite ir derinkite spalvas, kurkite gyvybingus derinius. Surinkite visą skirtingų spalvų puodelių rinkinį. Puodelį galima naudoti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje.
27.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal