Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodelis 0,3 L Helle ametisto | amethyst

Prekės kodas: 6411923671019
„Iittala“ įamžina suomių dizaino pradininko Oiva Toikka legendinę vaizduotę su naujais „Oiva Toikka“ kolekcijos puodeliais, kurie yra „The Curious Mind of Oiva Toikka“ serijos dalis. Kiekvienas puodelis leidžia išreikšti savo asmenybę prie kavos, arbatos ar visur, kur veda kūrybiškumas. „Iittala“ pagerbia Toikka meilę spalvoms, pristatydama „Helle“ naujose lėkštėse ir puodeliuose. Devintajame dešimtmetyje Toikka sukūrė „Helle“ modelį, pateiktą ant „Teema“ 0,3 L puodelio, skirtą „Arabia Pro Arte“ kolekcijai. Ametisto Helle puodelis sukuria įkvepiančią atmosferą. Gražiai dera su „Helle“ lėkštėmis, „Teema“ ar „Teema Tiimi“ kolekcijomis. Puiki dovanos idėja.
21.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal