Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Puodas be dangčio 1,0 L

Prekės kodas: 6428511621424
Tools linijos gaminiai – patikimas partneris virtuvėje. Skirtingų dydžių puodai, orkaitės indai ir keptuvės yra skirti žmonėms, mėgstantiems kokybiškai gaminti. Tobulo dizaino Tools linija, sukurta remiantis patyrusių virėjų įžvalgumu ir žiniomis, suteikia malonumą tiek gaminant, tiek serviruojant.
Puodai gaminami iš nerūdijančio plieno, sluoksniuotu dugnu pagal specialią technologiją (naudojant aliuminį), kad greitai bei tolygiai įkaistų ir atvėstų. Medžiagų savybės užtikrina, kad veikiamas temperatūrų skirtumų metalas neišlinks ir išlaikys savo formas, net itin intensyviai naudojant.
Tinka visoms viryklėms.

Tinka visoms viryklėms.
149.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse
Tinka indukcinėms kaitlentėms
Tinka dujinėms kaitlentėms
Tinka metalinėms kaitlentėms
Tinka keraminėms kaitlentėms

Dizaineriai

Björn Dahlström

Gimė 1957 m. Stokholme. Björn Dahlström kuria dvimatėje bei trimatėje erdvėse. Jis kuria aukštai vertinamus baldus Cbi design įmonei taip pat pramoninio dizaino produktus, skirtus Atlas Copco bei kitus. Dahlström dirba Stokholme, bet per eilę metų įsitvirtino ir yra žinomas visame pasaulyje. 2001 m. buvo apdovanotas vienu prestižiškiausių Šiaurės apdovanojimų - Torsten ir Wanja Söderberg design apdovanojimu.

Atgal