Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Popierinės servetėlės Tikki 24x24 cm

-40%
iittala_com-product_page_460px-template (10).jpg
Prekės kodas: 6428501301978
Tautiniais suomių raštais puoštos servetėlės, suteikiančios šilumos ir namų jaukumo.

Pakuotėje 20 popierinių servetėlių.
2.40 € 4.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Verčiant iš suomių kalbos, reiškia - jokio nuoseklumo. Sarjaton linija atkuria lankstumo laisvę. Pagrindinės dalys, kurios gali būti naudojamos bet kada ir bet kam, kartu tarnauja taip pat gerai kaip ir pavieniui. Lieskite lėkščių rašto reljefą, pasidžiaukite švelniais, prislopintais spalvų paletės tonais arba kurkite savo pačių kompzicijas. Tradiciškai suformuoti, šiandienai pritaikyti Sarjaton gaminiai yra paprasčiausi jūsų kūrybos įrankiai.

Kolekcija įkvėpta suomių tautinių elementų, simbolikos. Eglutės raštas simbolizuoja Suomijos miškus, girias, mezginiai - žvejų tinklus ir pilnus žuvies Suomijos ežerus, tamsios, rusvos ir pilkšvos spalvos - žemę, gamtą, jos dovanas ir kraštovaizdį bendrai. Pažymint tautosakos svarbą skandinavų gyvenime, kolekcijoje įvedamas ir simbolizmas - kiekvienas produktas išorinėje dugno pusėje pažymėtas specialiai šiai kolekcijai sukurtu simboliu - žuvyte.

Dizaineriai

Aleksi Kuokka

Aleksi Kuokka (buvęs Perälä) gimė 1978 m. Parkano mieste. Kuokka yra viena iš varomųjų jėgų tarp naujosios kartos suomių dizainerių. Jis žvelgia į dizainą pro komunikacijos prizmę. Tokiam  kaip jis įvairiapusiam dizaineriui stiklas yra puikiai pažįstama medžiaga. Jo kūryboje jaučiama sąsaja su suomių dizaino auksinio amžiaus meistrais. Kuokka siekia kūrinio branduolio, kuriame funkcionalumas susilieja su apnuoginta forma ir savo paprastumu traukia vartotoją.

Kaip kvalifikuotas pramoninis dizaineris Kuokka tapo įmonės Aivan Design Studio partneriu. Be bendradarbiavimo su "Iittala" jis taip pat dirbo kartu su tokiomis įmonėmis, kaip Finlayson, Nokia, Ramirent, SIS Deli, Tapiovaara, Woodnotes ir kitomis. Iittala jis sukūrė Sarjaton ir Ote linijas.

Harri Koskinen

Gimė 1970 m. Suomijos mieste Karstuloje. Jo baldai ir įvairiapusiai dizaino kūriniai sukėlė didelį tarptautinį susidomėjimą. Harri Koskinen siekia rasti tiek vartotojui, tiek gamintojui inovatyvius sprendimus. Jis dirba su tokiomis įmonėmis, kaip Artek, Danese, Finlandia Vodka Worldwide, Issey Miyake, Montina, Muji, Genelec, O luce, Panasonic, Seiko Instruments, Venini ir Woodnotes. Per savo veiklos metus jis pelnė keletą apdovanojimų, vienas reikšmingiausių - Compasso d’Oro apdovanojimą 2004 m.

Lotta Olsson

Lotta Olsson 1982– švedų iliustratorė Lotta Olsson yra garsi gamtos interpretacijomis, su kuria visuomet turėjo tvirtą ryšį. Lotta Olsson baigė Stokholmo universiteto Meno, amatų ir dizaino koledžą, Konstfacke, kur įgijo grafinio dizaino ir iliustravimo pagrindus. Dar vaikystėje ji rinko herbariumus, kurie vėliau išsiplėtė ne tik į augalijos, bet ir prisiminimų vaizdinių bei kelionių akimirkų skaitmeninę kolekciją. Lottos Olsson medžiai ir įsivaizduojami miškai nėra saistomi nei gamtos nei vizualinių taisyklių. Jos darbai įgijo pripažinimą ne tik Švedijoje, bet ir tarptautiniu mastu.

Musuta

Musuta Ltd dizaino studiją įkūrė Jopsu Ramu, gimusi 1982 m., ir Timo Ramu, gimęs 1979 m. Studija gerai žinoma už savo darbus, kuriant sąsają tarp skaitmeninės ir fizinės raiškos bei jos sąveikos su dizainu ir menu. Musuta dirba įvairiose terpėse, tokiose kaip filmai ir judanti grafika bei kūrybinis dizainas. Poros darbai pasižymi stipriu tarptautiniu aspektu, pusę metų jie dirba Suomijoje, o kitą pusę Japonijoje.

Musuta apdovanota Golden Lion prizu tarptautiniame reklamos festivalyje Cannes Lions, bronzos medaliais D&Ad ir European Design apdovanojimuose. Musuta darbai buvo eksponuojami parodose ir festivaliuose visame pasaulyje, pvz. Pompidou meno centre Paryžiuje, One_Dot_Zero parodose Londone ir Niujorke, o taip pat Design Film festivaliuose Singapūre ir Berlyne. 

Samuji

Samuji žinoma kaip nuoseklų dizainą kurianti studija istoriniame Helsinkio rajone Vallila.

Studiją 2011 m. įkūrė ankstesnis Marimekko įmonės kūrybos direktorius Samu – Jussi Koski. Šalia savo kuriamų drabužių kolekcijų jis kuria tarpmeninius darbus, jungdamas įvairias dizaino sritis. Samuji kolekcija kuriama Suomijoje ir gaminama kiek įmanoma arčiau pačioje Europoje. Laikui nepavaldaus stiliaus kolekcija sukėlė didžiulį tarptautinį susidomėjimą ir šiandien ji turi apie 30 atstovybių Niujorke, Londone, Maskvoje, Tokijuje ir kituose metropoliuose.

Be savo drabužių kolekcijos Samuji vykdo ir užsakomuosius projektus klientams "Iittala", Artek bei pačiam Helsinkio miestui. Kartu su Samu – Jussi Koski į "Iittala" skirtą Sarjaton projektą buvo įtrauktas ir kitas Samuji dizaineris – Hennamari Asunta.

Atgal