Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Peilis sviestui

Prekės kodas: 6428501895019
19.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Pilnas šiuolaikinio valgomojo rinkinys, patogiai naudojamas ir kaip komplektas, ir pavieniui. Nerūdijančio plieno matiniai gaminiai, pradedant  pipirų malūnėliu ir baigiant serviruotės įrankiais, rankose tiesiog prigyja. Puikiai papildo bet kurią "Iittala" stalo įrankių gamą.

Unikalus įrankių rankenos modelis suteiks ypatingo išskirtinumo ir malonumo jais naudojantis. Puiki dovana mėgstantiems gaminti ir ypač vyrams! Stiprus ir tvirtas dizainas privers pakeisti nuomonę apie virtuvę net mažai joje besilankantiem.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Antonio Citterio

Gimė 1950 m. italijos mieste Medoje. Visame pasaulyje pagarsėjęs dizaineris ir architektas Citterio laimėjo daugybę apdovanojimų, tarp kurių ir Compasso d‘Oro apdovanojimas 1987 m. ir 1995 m. Jis įgyvendino ištisą spektrą nepaprastų dizaino ir architektūros sprendimų tokioms įmonėms kaip B&B Italia, Kartell ir Vitra, o jo darbai eksponuojami nuolatinėje Niujorko šiuolaikinio meno muziejaus ekspozicijoje bei Pompidou meno centre Paryžiuje. Citterio 98 Cutlery ir Collective Tools linijos buvo sukurtos kartu su Glen Oliver Löw. Glen Oliver Löw gimė 1959 m. Vokietijos mieste Leverkusene. 1987 m jis pradėjo dirbti su Antonio Citterio. Decanter linija sukurta bendradarbiaujant su Toan Nguyen.

Atgal