Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Peilis sviestui

Prekės kodas: 6428501895019
Tarptautiniu mastu pripažintų architekto Antonio Citterio ir dizainerio Gleno Oliverio Löw sukurta įrankių linija – Collective Tools – vertinama už puikų dizainą, funkcionalumą ir modernumą. Kiekvieną kolekcijos įrankį ypač patogu ir paprasta naudoti. Minimalistinis, modernus šlifuoto nerūdijančio plieno dizainas šiems universaliems įrankiams suteikia rafinuotumo. Collective Tools serviravimo įrankiai puikiai dera su Citterio 98 stalo įrankiais ir Tools puodais. Collective Tools peilis sviestui pasižymi švariomis linijomis ir plačiais, plokščiais ašmenimis.
Galima plauti indaplovėje.
26.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Pilnas šiuolaikinio valgomojo rinkinys, patogiai naudojamas ir kaip komplektas, ir pavieniui. Nerūdijančio plieno matiniai gaminiai rankose tiesiog prigyja. Puikiai papildo bet kurią "Iittala" stalo įrankių gamą.

Unikalus įrankių rankenos modelis suteiks ypatingo išskirtinumo ir malonumo jais naudojantis. Puiki dovana mėgstantiems gaminti ir ypač vyrams! Stiprus ir tvirtas dizainas privers pakeisti nuomonę apie virtuvę net mažai joje besilankantiems.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse

Dizaineriai

Antonio Citterio

Gimė 1950 m. italijos mieste Medoje. Visame pasaulyje pagarsėjęs dizaineris ir architektas Citterio laimėjo daugybę apdovanojimų, tarp kurių ir Compasso d‘Oro apdovanojimas 1987 m. ir 1995 m. Jis įgyvendino ištisą spektrą nepaprastų dizaino ir architektūros sprendimų tokioms įmonėms kaip B&B Italia, Kartell ir Vitra, o jo darbai eksponuojami nuolatinėje Niujorko šiuolaikinio meno muziejaus ekspozicijoje bei Pompidou meno centre Paryžiuje. Citterio 98 Cutlery ir Collective Tools linijos buvo sukurtos kartu su Glen Oliver Löw. Glen Oliver Löw gimė 1959 m. Vokietijos mieste Leverkusene. 1987 m jis pradėjo dirbti su Antonio Citterio. Decanter linija sukurta bendradarbiaujant su Toan Nguyen.

Atgal