Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Paukštis Pekkasiini 230x155 mm

Naujiena
birds by toikka pekkasiini copper (1).jpg
Prekės kodas: 6411920022425
Menininkas Oiva Toikka yra gerai žinomas dėl savo ikoniškos kolekcijos „Birds by Toikka“, kuri buvo pristatyta 1972 m. Toikka yra pripažintas vienu žymiausių Suomijos stiklo dizaino vardų, o jo paukščiai tapo daugelio aistra. Kiekvienas kolekcijos paukštis turi savo asmenybę, todėl jie yra unikalūs meno objektai. Kolekcija, pagaminta rankomis ir išpūsta Iittala stiklo fabrike Suomijoje, įkūnija turtingą stiklo gamybos tradicijų istoriją. Pekkasiini yra klasikinės rudos spalvos paukštis su švytinčiomis, blizgančiomis dėmėmis, kurios puikiai sugeria šviesą. Pekkasiini yra puiki dovana dizaino ir gamtos mylėtojams.
399.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Dizaineriai

Oiva Toikka

Profesoriaus Oiva Toikka vardas yra vienas iš reikšmingiausių suomių stiklo kultūroje. Jo vaizdingas, turtingas ir drąsus stiklo menas gerokai nutolęs nuo supaprastintos šiaurės dizaino estetikos. Meistras savo jėgas yra išbandęs tiek keramikoje, dekoracijų kūrime, tiek kostiumų dizaine, o nuo 1972 m. pradėjo kurti ir stiklinius paukščius. Menininkas užsiima scenos menais tiek pat laiko, kiek ir stiklo gaminių kūrimu. The Birds kolekcija, kurią pats dizaineris apibūdina kaip netaikyklingą perlą, yra geriausiai žinomas Toikka kūrinys.

O. Toikka puikiai žinomas tarptautiniu mastu, pelnęs „Lunning Prize“ (vadinamąjį suomišką Nobelio apdovanojimą) už pasiekimus dizaino srityje, taip pat apdovanotas valstybės medaliu „Pro Finlandia Medal“ už indėlį į šalies kultūrą bei meną, pasauliniu „World Glass Now 85 Award“ ir vienu garbingiausių suomių dizaino „Kaj Franck Design Prize“ bei Švedijos karaliaus apdovanojimų „Prince Eugen Medal“ už meninius pasiekimus.

 

Atgal