Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Padėklas 500x365mm beržo lukšto | plywood

Prekės kodas: 6411923678964
Unikalūs Alvar Aalto bangų siluetai įkvėpė medinių Aalto padėklų formą. Jie pagaminti iš beržo lukšto ir dengti minkštu laku. Didesnis padėklas palengvina kasdienių daiktų laikymą ir puikiai tinka naudoti virtuvėje ar valgomajame. Pakankamai tvirtas, kad būtų galima neštis stiklines ir stalo įrankius kai dengiate stalą. Apgalvota vestuvių ar jubiliejaus dovana.
149.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Tik rankinis plovimas

Dizaineriai

Alvar Aalto

Alvar Aalto, gimęs 1898 m. Kuortane, buvo unikalaus stiliaus ir išskirtinio talento asmenybė. Išgarsėjo kaip modernios architektūros meistras. Jis glaudžiai dirbo kartu su savo žmona Aino Aalto.

Aalto visame pasaulyje projektavo koncertų sales, bibliotekas, ligonines, muziejus ir privačius namus. Jo darbai buvo eksponuojami Niujorko šiuolaikinio meno muziejuje jau 1930 m. Be to, Alvar Aalto kūrė ir detales, skirtas pastatų dekoravimui, tačiau, jos buvo labiau paklausios kaip atskiri kūriniai.

Žinomiausias iš Alvar Aalto kūrinių yra Aalto vaza, pirmą kartą pademonstruota 1937 m. Paryžiaus pasaulinėje parodoje. Tiek savarankiškai, tiek kartu su žmona Alvar Aalto paliko išties daugybę įvairiapusių  kūrinių.

Atgal