Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Namų krepšys 350x300x200 mm

Prekės kodas: 6428501303200
Meno namų krepšys yra paprastas, ilgaamžis veltinio krepšys, skirtas saugoti ir transportuoti įvairių rūšių namų apyvokos reikmenis. Mažiausias krepšys atitinka standartinius lentynų matmenis, todėl puikiai tinka saugoti aplankus ir dokumentus; didesniuose galite laikyti užtiesalus, įvairius buitinius rakandus ar net malkas. Poliesterio veltinis yra lengva medžiaga, todėl krepšys yra lengvas, neprarasdamas ir funkcionalumo.
31.20 € 39.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Universalumas ir kasdienė nauda buvo Meno krepšelių dizainerio Harri Koskinen atskaitos taškas. Meno yra paprastas, ilgaamžis, iš veltinio pagamintas krepšelis, skirtas saugoti ir transportuoti įvairiausius namų reikmenis. Krepšelių turinys gali būti tvarkingai saugomas namuose, o prireikus, perneštas į kitą vietą. Pasirinkite reikiamą dydį arba įsigykite visus.

Dizaineriai

Harri Koskinen

Gimė 1970 m. Suomijos mieste Karstuloje. Jo baldai ir įvairiapusiai dizaino kūriniai sukėlė didelį tarptautinį susidomėjimą. Harri Koskinen siekia rasti tiek vartotojui, tiek gamintojui inovatyvius sprendimus. Jis dirba su tokiomis įmonėmis, kaip Artek, Danese, Finlandia Vodka Worldwide, Issey Miyake, Montina, Muji, Genelec, O luce, Panasonic, Seiko Instruments, Venini ir Woodnotes. Per savo veiklos metus jis pelnė keletą apdovanojimų, vienas reikšmingiausių - Compasso d’Oro apdovanojimą 2004 m.

Atgal