Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 2 žmonės

Atgal Moomin lėkštės ir puodelio rinkinys Little My

Prekės kodas: 6411801003413
Naujieji Little My indai mažiesiems yra sukurti specialiai vaikams, kurie jau gali valgyti patys. Rinkinį sudaro lėkštė ir puodelis.
Žaismingos iliustracijos skatina mažylį valgyti, kai kiekvienas kupinas gardžios košės šaukštas atskleidžia vis naują piešinio dalelę. Lėkštė vaizduoja gyvūnėlius iš zoologijos sodo, kai Mažoji Miu yra susikoncentravusi į burbulų pūtimą.
Praktiška lėkštės forma padeda vaikams pavalgyti patiems: aukšti kraštai padės jiems puikiai naudotis šaukštu ar šakute, o mažyliai pajus sėkmės skonį. Puodelis, dėl sumažintų ąselių, yra tobulas mažoms rankutėms.
47.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse
Atgal