Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 23cm perlo pilka | pearl grey

Prekės kodas: 6411923672344
1952 m. sukurta Kaj Franck Teema išlaikė laiko išbandymą. Kolekcija paremta trimis pagrindinėmis formomis: apskritimu, stačiakampiu ir trikampiu. Kiekvienas kolekcijos indas yra daugiafunkcis ir universalus, juos visus saugu naudoti orkaitėje, šaldiklyje, mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje. 23 cm lėkštė puikiai tiks užkandžiams ar lengviems patiekalams. Dabar galima įsigyti švelnios perlo pilkos spalvos, kuri puikiai dera su baltais ir pudros spalvos indais.
20.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Pažvelkime į vartotoją, gyvenusį penkto dešimtmečio laikotarpiu, bandantį vizualizuoti mintyse kaip turėtų atrodyti jo naujas tradicinis pietų servizas. Pastarasis pagrinde buvo sudarytas iš maždaug 30 - 72 vienetų, įskaitant didžiulį sriubos serviravimo indą. Tuomet svarbiausia buvo, kad yra konkretus kūrinys kiekvienam produktui atskirai, įvairiausiems poreikiams.

Tai ką padarė Kaj Franck buvo praktiškai visiška priešingybė tuometiniam mąstymui. Jis nustatė poreikius ir tuomet sukūrė kiek įmanoma mažiausią komplektaciją, kuri išpildytų visus pagrindinius serviravimo poreikius su minimaliu indų kiekiu, įvedė multifunkciškumą į žmonių mąstyseną ir gyvenimo būdą. Penkiasdešimtaisiais jis pristatė vos 8 kūrinius, šiandien Iittala turi 22 šios koncepcijos modelius.

Teema kolekcija gaminama iš vitro porceliano (viena kiečiausių porceliano rūšių), modernaus stiliaus, turinti dramblio kaulo baltumą ar kitas spalvas. Bazinės, seniausios ir laikomos pagrindinėmis spalvomis yra balta ir mėlyna, gaminamos nuo 1952 m., bei juoda, pristatyta 2009 m. Pagrindinės spalvos kolekcijose yra ilgalaikės, tuo tarpu trumpalaikės gali būti keičiamos kas keletą metų, kartais kasmet. Kadangi Iittala filosofija remiasi ilgaamžiškumu, bėgant metams spalvos ne tik mainosi, tačiau ir vėlei grąžinamos į rinką visiškai nepakitusios kas keletą metų. Natūralios spalvos kuria harmoniją ir stabilumą nestabiliame pasaulyje. Patrauklių spalvų pagrindinė funkcija - atkreipti dėmesį ir sukurti asmeninį įkvėpimą vartotojui.

Radikalus sprendimas, pasirodęs 1952 m. pradžioje buvo žinomas kaip "Kilta" kolekcija. Linija buvo grąžinta į asortimentą 1981 m. jau nauju, "Teema" pavadinimu.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal