Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 19cm, Fillyfjonk grey

Prekės kodas: 6411801009293
Šią pilkos spalvos Fillyjonk Moomin lėkštę puošia ARABIA iliustratorės-keramikės Tove Slotte piešinys, pagrįstas Tove Jansson knyga „Vėlai lapkritį” (1970) ir komiksu „Fudlerio meilikavimas“ (1959). Kaip matyti iliustracijose, ponia Filifjonka turi nepaprastą sugebėjimą rasti ir kruopščiai išvalyti visus, net ir atokiausius kampelius, kur slepiasi dulkės ar purvas. Šią Fillyjonk produktų liniją sudaro puodelis, dubenėlis ir lėkštė.
25.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atgal