Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 19 cm rožinė | rose

Prekės kodas: 6411923680318
Teema - ikoninė šiaurietiško dizaino kolekcija, revoliucinė savo paprastumu tuo metu, kai ją sukūrė Kaj Franck. Dėl nesenstančių formų ir spalvų įvairovės šie indai tapo pagrindiniais namuose visame pasaulyje. Permatoma rožinė spalva suteikia raminantį atspalvį ir primena švelnų, ramų šiaurietišką saulėlydį. Tai universali spalva, kurią lengva derinti su kitais šios kolekcijos atspalviais, todėl ji puikiai papildys bet kokį stalo dekorą. 21 cm lėkštė tinka pusryčiams, užkandžiams ir desertams. Derinkite ir miksuokite su kitomis kolekcijos spalvomis, kad sukurtumėte unikalų stalo serviravimą, atspindintį jūsų asmeninį stilių.
20.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui

Dizaineriai

Heikki Orvola

Gimė 1943 m. Helsinkyje. Heikki Orvola yra viena iš suomių dizaino varomųjų jėgų. Jis kuria stiklo, keramikos, ketaus bei tekstilės gaminius. Orvola dirba daugiausia pramoninio dizaino versle, bet jis taip pat domėjosi skirtingų medžiagų galimybėmis kaip meninės raiškos formomis. Per savo dizainerio karjeros laikotarpį Heikki Orvola buvo apdovanotas įvairiais apdovanojimais taip pat ir bene svarbiausiu Suomijos dizaino Kaj Franck apdovanojimu 1998 m.

Kaj Franck

Vyborge gimęs Kaj Franck laikomas Suomijos dizaino sąžine. Savo kūryboje jis pašalino viską, kas nebūtina, palikdamas tik esminius elementus. Kaj Franck buvo apdovanotas galybe Suomijos ir tarptautinių apdovanojimų, o jo darbai buvo eksponuojami daugelyje dizaino ir meno muziejų visame pasaulyje. Stiklo linija Kartio ir stalo reikmenų linija Teema yra vienos žinomiausių jo kūrinių.

Atgal