Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 19 cm Going on vacation

Prekės kodas: 6411801004465
Ši riboto leidimo Moomin lėkštė tiesiog ragina leistis į nuotykius. Muminukų šeimyna vasaros atostogų nusprendė vykti į negyvenamą salą. O štai, grupė mokslininkų ypač domisi Mumių sumanymu, todėl atidžiai stebi atostogų orus ir jų kaitą. Tačiau Mumiams nė motais mokslininkų perspėjimai, jie ir toliau kraunasi daiktus, ruošiasi kelionei – Mumis tėtis nori žvejoti, o Muminukas planuoja kepti blynus. Iliustracijos yra paremtos originaliais Tuvės Janson piešiniais.
24.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal