Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 19 cm Fishing

Prekės kodas: 6411801010800
Sezoninė Moomin kolekcija – Fishing, tęsia Muminukų vasaros nuotykių istoriją, vaizduojant vieną mėgstamiausių jų pomėgių – žvejybą. Rinkinį sudaro koliažo technika dekoruotas puodelis ir lėkštė. Iliustracijos paremtos trimis skirtingomis Tove ir Lars Jansson komiksų istorijomis: „Muminukas ir jūra“ (1957 m.), „Muminukas po bure“ (1959) ir „Muminukas ir auksinė uodega“ (1958).
Lėkštė yra nesenstančios formos ir dizaino. Ji gali būti plaunama indaplovėje, atspari šalčiui, galima naudoti orkaitėje ir mikrobangų krosnelėje. Skersmuo: 19 cm.
27.90 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu naudoti orkaitėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu plauti indaplovėse
Atsparus šalčiui
Atgal