Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 19 cm 2 vnt. Tove 100

-20%
moomin-collector-plates-painting-and-tove-100-2-pcs-arabia.jpg
Prekės kodas: 6411801003024
Specialaus ir riboto leidimo lėkštės iliustruotos Moomin kolekcijos puodelių Blue & Tove 100 piešiniais. Dizainas paremtas originaliais Tove Jansson darbais, kuriuos Tove Slotte interpretavo ir perkėlė ant šių nuostabių lėkščių. Net 20 skirtingų lėkščių bus išleistos ateinančiais metais, pirmoji kolekcinė dviejų lėkščių pakuotė Fazer&Moomintroll dreaming buvo išleista 2014 metų rudenį, o antroji Green&Christmas Greeting – 2015-aisiais.
54.40 € 68.00 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Troliai Mumiai - visame pasaulyje puikiai žinomi švedų-suomių rašytojos, dailininkės Tuvės Janson knygų personažai. Kiekvienas veikėjas pasižymi unikaliu ir savitu charakteriu, pomėgiais ir elgesiu. Muminukų slėnyje nutinka daug įvairiausių įdomių dalykų. Be nuolatinių gyventojų muminukų, šiame krašte gyvena ir miumlos, hemuliai, filifjonkos bei įvairūs kiti mažučiai gyventojai. Jei paskaitysite pasakas, tikėtina, kad jose atrasite ir dalelę sau būdingų bruožų.

Mumiai - didžiulė suomių kultūros dalis, eksportuojama į užsienį įvairiausiais pavidalais, vienas jų - porceliano indai ir siuvenyrai.

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Saugu plauti indaplovėse
Atgal