Grįžti į pradinį puslapį
0
0
Grįžti į pradinį puslapį
Šiuo metu prekę stebi 1 žmonės

Atgal Lėkštė 15 cm

-30%
6411923652285.jpg
Prekės kodas: 6411923652285
Tanssi (šokių) modelis vizualiai tęsia magišką pasaulį, kurį menininkas Klaus Haapaniemi sukūrė „Iittalai“. Modelio raštas yra pripildytas spalvingų mistiško miško gyventojų. Kūrinį įkvėpė čekų opera „Gudrus mažas lapiukas“ – liūdna, bet graži istorija apie gyvūnų ir žmonių gyvenimą kartu bei amžiną gyvenimo ratą. Fantastiško paveldo kolekcija pasirengusi būti unikalios Jūsų istorijos dalimi. Tanssi (šokis) kviečia Jus praplėsti vaizduotę. Indų ir interjero tekstilės kolekcija, kurią sukūrė Londone įsikūręs suomių menininkas Klaus Haapaniemi, į Jūsų kasdienybę įneš žavių mitologinių pasakojimų ir užuominų į magiją.
8.05 € 11.50 €
Turime sandėlyje
Pirkti

Pilnas aprašymas

Tanssi modelio gimimą įkvėpė operos „Gudrus mažas lapiukas“, kuri buvo skirta Suomijos nacionaliniam operos teatrui, vizualus dizainas. Ryškūs ir mistiniai magiško miško gyventojai susirenka šokti ant stalo reikmenų, kuriuos sukūrė žymus suomių dizaineris Heikki Orvola. Rezultatas – fantastiškas vizualaus žaidimo ir funkcionalumo derinys. Tanssi elementai lengvai derinami su Teema indais ir Kartio stiklinėmis. Išsirinkite savo mėgstamiausią arba kelis, kurie jums patinka – kaip ir visi „Iittala“ gaminiai, Tanssi yra pasirengęs būti jūsų istorijos dalimi.

 

Priežiūros instrukcijos

Priežiūros instrukcijos


Atsparus šalčiui
Saugu plauti indaplovėse
Saugu naudoti mikrobangų krosnelėse
Saugu naudoti orkaitėse

Dizaineriai

Klaus Haapaniemi

Tiek Suomijos, tiek užsienio žiniasklaidoje Klaus Haapaniemi pastaruoju metu minimas skirtinguose amplua. Jo CV išties įspūdingas: audinių marginimas tokioms įmonėms, kaip Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel bei naujam prekiniam ženklui Bela‘s Dead. Jis taip pat dirbo kūrybos direktoriumi Italijos mados namuose Bantam, kartu su suomių rašytoja Rosa Liksom išleido knygą pavadinimu „Giants“, ruošė iliustracijas Observer laikraščiui, pristatė savo darbus parodose ir dalyvavo kituose kūrybiniuose projektuose. WGSN pristatė jį kaip vieną svarbiausių kylančių iliustracijos bei dizaino žvaigždžių. Tarptautinė žiniasklaida dažnai mini jo suomiškas šaknis, kartais net prisimena suomių nacionalinį epą „Kalevala“. Ir tai nieko nuostabaus, nes jo iliustracijos išties turi sąsajų su folkloru.

Atgal